Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti kiakadtok azon, ha valakito...

Ti kiakadtok azon, ha valakitol kerdeztek valamit uzenetben, es nem valaszol ra, pedig biztosan latta? Foleg, ha fontos dologrol van szo?

Figyelt kérdés
Nem a 'szia, mizu' tipusu uzenetre gondolok...hanem ha fontos dolgot kerdeztek valakitol akar mail-ben, sms-ben, fb-on...ilyen esetben utana rakerdeztek az illeton;l hogy miert ignoralt benneteket?
2015. márc. 2. 12:52
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Akarnám azt mondani, hogy nem, de... Igen... Ez egy barátságomban nagy probléma volt, ezért is utálom a technológiát. Mert láttam, hogy látta vagy egész nap facebookon likeolgatott dolgokat csak meg se nyitotta az üzenetet, és szimplán csak nem volt kedve válaszolni, engem ez pedig baromira idegesített. Ezért gondolom azt, hogy diploma után törölni kéne magam facebookról. Amúgy ez általában tényleg jó mérce, hogy kinek mennyire vagy fontos, akármennyire is fájhatnak az ilyenek.
2015. márc. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Volt ilyen, nem kérdeztem rá, a kérdés meg idővel aktualitását vesztette. Nem tudom, mi volt a gond, lehet, hogy nem is ő nézte az üzeneteit, hanem más, mert élőben másképp viselkedett velem. Nem voltunk még olyan közel egymáshoz, hogy megkérdezzem.
2015. márc. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Épp az ilyenek elkerülése miatt én nem üzengetek, hanem felhívom az illetőt és egy az egyben hallani fogom a válaszát.
2015. márc. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom.

Nekem is volt olyan, hogy láttam telón, hogy írt valaki, de nem tudtam válaszolni, mert olyan helyen voltam.

Főleg, ha valami komoly dolog, akkor arra szeretem rászánni az időt és nem egy szavas választ írni csak.

2015. márc. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
9%

Talán az lehet, hogy ez a fontos dolog csak neked fontos, neki meg kvára nem fontosak a te problémáid.


Erre gondoltál már?

2015. márc. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én soha nem válaszolok senkinek, és nem is kérdezek, ha tőlem kérdeznek, akkor kiirom a kapcsolódó fórumba (természetesen névvel) és ott válaszolok rá. Majd letiltom az illetőt. Tényleg ilyenkor kiírja neki a gép, hogy nem írhatsz neki, mert letiltott?
2015. márc. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

5: ha pl. munkaügyről van szó, akkor nem az a helyzet, hogy neki "k..vára fontos"-e vagy se....hanem van egy kötelező tisztelet is...nekem ez a véleményem.

Igen, van ugy hogy valaki azonnal nem tud visszairni, de ha 2 nap mulva se ir, ugy, hogy tudja hogy nekem a munka szempontjából fontos lenne az informció, hát...ez elég dühitő tud lenni

2015. márc. 2. 16:30
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha munkaügyről van szó és nem reagál írásban, akkor felhívom. Olyan is van, hogy megnézte, de nem volt akkor ideje, aztán annyi elfoglaltsága akadt közben, hogy elfelejti. Én már jártam úgy, hogy megfeledkeztem valamiről így, mikor épp nagyon el voltam havazva.
2015. márc. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha munkáról van szó, azt elég könnyen meg lehet oldani. Felhívod és akkor azonnal kapsz választ.
2015. márc. 3. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Persze, de jobb 2 napig dühöngeni a GYK-n, mint egy ötperces telefonnal rövidre zárni a dolgot. :-))))
2015. márc. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!