Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Új hely új élet meg ami eddig...

Shadee kérdése:

Új hely új élet meg ami eddig történt! Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
Januárban mentem szét a párommal, 4 évet voltunk együtt, aztán azóta volt 2 lány akivel voltam, és ennyi. Nem is a nők aggasztanak, hanem nincsenek barátok, kevés van, és ők is messze élnek tőlem. Itt nincs senkim, és valamiért képtelen vagyok bárkivel is bármiféle kapcsolatot kialakítani. Normális pasinak érzem magam, őszinte vagyok meg ilyesmik, de valahogy mégis úgy érzem hogy nem fogadnak be az emberek, holott senkihez nincs egy rossz szavam sem. Lehet pont ez a baj? Kicsit furcsán érzem magam így, nem is tudom hova tenni, nekem meg az nem élet hogy Facebookon lógjak, egyedül meg kimozdulni akárhova is nem ígérkezik túl izgalmasnak, bár úgy tervezem el fogok most menni legalább egy buliba és jól beiszok. Fogalmam sincs hogy kezdjek új életet, hogy szerezzek értékes barátokat, esetleg egy kapcsolatot a későbbiekben.
2015. márc. 3. 17:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi képp se ülj otthon :) Menj el nyugodtan bulizni,csak megismerkedsz valakivel :) Vagy iratkozz be edzőterembe,vagy valami sportra,ott is sok emberrel megismerkedhetsz.
2015. márc. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha azért mész el a buliba, hogy jól beigyál, akkor ne számíts rá, hogy ezzel megoldod a magányodat. Egy tökrészeg "csellengőt" a normálisabb bulizók nagy ívben elkerülnek, nem lesz kedvük veled, illetve egy szeszkazánnal ismerkedni.
2015. márc. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!