Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Milyen emberrel barátkozol...

Milyen emberrel barátkozol szívesen?

Figyelt kérdés
Milyen legyen, milyen ne legyen? Mennyi idő után kezdesz hozzá ragaszkodni? Ez miben nyilvánul meg?
2015. márc. 6. 11:32
 1/5 anonim ***** válasza:
47%
Már senkivel se szívesen, mert velem mindig csak érdekből akartak barátkozni. Van 1 barátom, akit nagyon régóta ismerek, nem is kell több.
2015. márc. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Jó, akkor nézzük úgy, hogy milyen egy ideális barát?

- ne használjon ki


Tovább?

2015. márc. 6. 13:38
 3/5 anonim ***** válasza:

- ne használjon ki

- ne feledkezzen meg rólad, amikor neked van szükséged rá

- legyen természetes, ne a műkedvességet nyomja

- legyen megértő, ha nem érti meg a "természeted" ("What is its nature?"), akkor a cselekedeteidet sem fogja (ez talán a legfontosabb)

- legyen mindig őszinte, még ha fáj is, mert hazugságokra építeni egy barátságot nem lehet

2015. márc. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Sok dolgot nem tudok a barátságról, nem hiába, sosem voltak barátaim.

Legyen egy szintben velem, ne akarjon megalázni, mert okos és tud mindent, én meg nem, de ne legyen még tőlem is butább, ami azért ritka. Ne akarjon irányítani, megmondani, hogy mit csináljak, de tanácsokat elfogadok tőle.

Nem is tudom. Én férfi vagyok, lány barátra (meg igazából kapcsolatra) vágyom. Legyen lányos lány, ne egy női testbe született férfi.

Csodaszámba megy ha éppen valakit barátomnak nevezhetek, így azonnal elkezdek ragaszkodni. Semmiben nem nyilvánul meg, félek kimutatni az érzéseim, meg nem is tudom mit kellene tennem. Nagyon szeretnék barátokat, de úgy hiszem, nem vagyok barátnak való. Nem tudok emberi kapcsolatokat kialakítani, nem tudom mitől működnek a barátságok.

2015. márc. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kifelejtettem, ha már éppen két hónapja nem találkoztunk és hívom, legyen kedve találkozni, ne keressen kifogásokat, amiért nem ér rá. Az emberek 100%-a ezt mondja nekem, aztán utána nem keressük egymást.
2015. márc. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!