Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy viselkedjek még vele...

Hogy viselkedjek még vele ezen kívül?

Figyelt kérdés

Meglátogat egy ismerősöm hamarosan, akivel pár hónapja ismerjük egymást, eddig egyszer találkoztunk, amúgy interneten beszélünk. Én nő, ő férfi.

Sajnos nagyon erős a gyanúm, hogy ha arról lenne szó, ő többet is akarna kettőnk ismerettségéből, én viszont nem tudok iránta többet érezni, így véletlenül sem szeretném, ha félreértene, kizárólag baráti alapon akarok vele találkozni meg megmutatni neki a városom, elmenni enni egyet valahol, beszélgetni, aztán mindenki megy hazafele és semmi több.

Hogy kéne még vele viselkednem azon kívül, hogy kerülöm a fizikai konktaktust, "véletlen" érintéseket, a kétértelmű megjegyzéseket?

Ugyanezt igyekszem online is kerülni, nem tenni semmilyen célzást, nem akarom félrevezetni, hogy bármi mást akarnék baráti ismerettségen kívül. Ötletek?


2015. márc. 7. 21:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt mondd meg neki eleve, hogy te csak barátságot szeretnél kettőtök közt. Akkor csak nem fgo nyomulni..
2015. márc. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Soha nem került szóba, ha komolyabban lépne, úgy megmondanám, de inkább nem akarnék bármi okot adni rá, hogy lépjen.
2015. márc. 7. 22:45
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor ne tarts tőle, hogy szóba kerül.
2015. márc. 8. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!