Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek normális egy...

Szerintetek normális egy ilyen ember?

Figyelt kérdés
Aki időről időre felkeresi az ismerőseit, hogy menjenek el együtt eltölteni a szabadidejüket. Aztán mikor nem az a program amit ő akar akkor sértődötten tovább áll. Ezután ír egy litániát facebookon az illetőnek hogy mekkora egy besavanyodott ember és hogy te ne keresd (!!!) az ő társaságát, mert nincs szűksége ilyen emberekre. Aztán persze újra vissza eszi a fene azokhoz az emberekhez, és megint megcsinálja ugyan ezt.
2015. márc. 18. 19:38
 1/2 anonim ***** válasza:
hát szerintem nem teljesen normális
2015. márc. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Önző és lelki sérült. Persze, hogy ez nem normális reakció. Általában olyanok lesznek ilyenek, akiket leszartak a szüleik (mindent előírtak nekik, szigorúak voltak, de sose vették figyelembe gyerekként hogy mit szeretnének, mi nekik a jó) és nem figyeltek oda rájuk,ha bajuk volt (lelki), ezért a" most már mindig mindennek úgy kell történnie ahogy nekem j"ó szindrómában szenvednek és konfrontálódnak ha valami nem úgy történik, ahogy elképzelik, vagy kompromisszumot kellene kötniük. Én is ismerek ilyen embert.
2015. márc. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!