Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csinaljak? Minnel tobben...

Mit csinaljak? Minnel tobben legyszi. Tobbi lent?

Figyelt kérdés
En lany vagyok. Van egy bnom akinek van egy pasija es en szoktam vele neha beszelgetni. A bnom megtiltotta h beszeljunk mondvan h o feltekeny. Ha meg csak ez lenne akk oke. De a fiunak is van boven oka a feltekenykedesre. Pl. A csaj a volt baratjaval beszelget de tenyleg sokat, egyutt fut egy olyan fiuval akinek bejon a bnom, volt egy regebbi kapcsolata kb 2eve azzal a fiuval mindig tartja a beszrlgetest es olyanokat irnak egymasnak h hercegem-hercegnom szeretlek es meg sorolhatnam. Es akk van a bnom aki szimplan feltekeny mert az o baratjaval beszelgetek es a fiu azt mondta h jo velem beszelgetni meg h jobb kifogasaim vannak egyes dolgokra. Amugy tudjak egymas jelszavat fb-n es igy ott nem beszelek a fiuval de szoktam neha annak ellenere h o is meg en is megigertem. Egyszeruen jo vele beszelgetni mert meghallgat es mindig meg kerdezi h hogyan vagyok stb. Az a kerdesem h akk en most mit csinaljak? Ne beszelgessek a fiuval vagy beszelgezhetek nyugodtan? Egyebken nekem egyaltalan nem tetszik a fiu szoval meg nem is errol van szo.

2015. márc. 20. 22:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ertesd meg a bariddal,hogy neked a fiu nem tetszik ,csak jól el tudtok egymással beszélgetni.A fiu tudja,hogy a baridnak nem tetszik,hogy beszélgettek együtt?Mondd meg neki és nézd meg,hogyan reagál,mármint a féltékenységre.
2015. márc. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tudja a fiu is es o is mondja h jo velelem beszelgetni meg minden es h ezert o se erti h miert nem beszelhetunk
2015. márc. 20. 23:05
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha tudja,akkor beszélgessetek és kész, de bele ne szeress,az nem volna szép dolog!:):)
2015. márc. 20. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Meg viccnek is rossz h megtetszen :DD
2015. márc. 20. 23:12
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Beszélgess nyugodtan a fiúval,csak ne kavarj bele a kapcsolatukba,nem feltétlen úgy értem hogy bepróbálkoznál,ne is szólj bele a kapcsolatukba.

Ha esetleg így is megromlana a barátságotok a barátnőddel akkor ez nem is igazi barátság részéről.

2015. márc. 20. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szedj fel a fiút, és akkor nem lesz féltékeny a barátnőd.


Vagy próbáljon meg felnőni barinő:)

2015. márc. 21. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

... egy fiút...


Bocsi

2015. márc. 21. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Hogy az igazat megmondjam, a barátnőd önző.. Neki szabad több fiúval beszélgetni, és azt is a lojalitását megkérdező módon...de a pasinak nincs joga más nővel beszélni.. Ennek szakítás lesz a vége..senkinek sem kell egy sz.ka!
2015. márc. 21. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!