Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Infinity Mirror (végtelen...

Infinity Mirror (végtelen tükör) szülinapra? Nem személytelen kicsit?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A legjobb lány barátom lasssan betölti a 18-at és szeretnék neki valami különlegeset készíteni. Mivel a lehetőségeim adottak rá, és ez egy elég különleges dolog lenne, ezért gondoltam csinálok neki egy ilyet:

[link]

https://www.youtube.com/watch?v=b2bvWArORSc

Kikapcsolt állapotban tükörnek használható, bekapcsolva meg egy tök király optikai illúziót kelt.

Szerintetek örülne neki? Én kicsit félek tőle, mivel nem nagyon kapcsolódik a lányhoz, de nincs jobb ötletem egyenlőre. A csokit és a sablonos dolgokat másra hagyom, én valami sajátkészítésűt szeretnék.

Szerintetek? Ti hogy örülnétek egy ilyennek? :)

Előre is köszönöm!



2015. márc. 22. 09:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszik az ötlet. Ha valami személyes ötletet is bele tudsz vinni (pl monogramja, vagy valami hasonló), akkor egész biztos örül neki.
2015. márc. 22. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Épp azon gondolkoztam, hogy milyen technikával csinálhatnám meg a közepét valami személyesre :)

Csak attól félek, hogy akkor kikapcsolt állapotban már nem úgy nézne ki. Lehet hogy akkor megkockáztatom, végülis nem a tükör funkción van a hangsúly.

2015. márc. 22. 10:15
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

A dekorációt ne középre tedd, hanem valamelyik sarokba, akkor tükörként sincs útban.


Esetleg gravírozással is tudod díszíteni, vagy valamivel ráfesteni azt, amit szeretnél. De lehet matricát is készíteni vagy rendelni.

2015. márc. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha egy kis dekorr
2015. márc. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Bocsi, veletlenul entert nyomtam...


Szoval, ha valami kis dekorral szemelyesebbe akarod tenni, akkor azt a keretre tedd. Egyebkent nagyon klassz ajandek lesz.

2015. márc. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat :) Időközben megcsináltam a szerkezet vázát. Igazából LED szalaggal még nem dolgoztam, így nem tudom, hogy miniatűr formákba mennyire lehet hajlítani, legalábbis hogy nézhet ki, ha esetleg egy betű élére csak két darab LED jut. Az egész rendszert egy díszített A/4-es képkerethez igazítottam, az lesz az elején egy szép keret, tehát nem egy monstrumot kell elképzelni. Szerintem a napokban megveszek hozzá még egy-két szükséges elemet, majd a végső összeállítás után megpróbálom a szabad fa felületekre a szalvétaragasztós, kencés módszerrel pár közös képünket "átnyomtatni". Szabályosan izgulok! Ha sikeresen elkészül megosztom a végeredményt.
2015. márc. 22. 13:49
 7/8 anonim ***** válasza:
Én nagyon örülnék egy ilyennek, régóta tervezem is, hogy nekiállok saját kezűleg egy színváltósnak. Szerintem tetszeni fog a barátnődnek, főleg, ha a kedvenc színében készíted el :) A kézzel készített ajándék varázsa felbecsülhetetlen, tudom, hogy ez közhely, de tényleg így van. A dekort én is a keretre tenném, ha mindenképpen szeretnél még valami extrát rá.
2015. márc. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 LNCZ válasza:
nekem ehhez olyan kérdésem lenne hogy az pontosan milyen fólia amit használ?
2015. aug. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!