Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A legjobb barátnőm lefeküdt...

A legjobb barátnőm lefeküdt az exemmel de nem tudja még hogy én tudom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Lassan egy éve hogy véget ért egy hosszú kapcsolatom.Most megtudtam hogy a legjobb barátnőm többször is lefeküdt a volt barátommal. Hátba támadva érzem magam én semmi rosszat nem tettem ellene de az ő szintjére se akarok lesüllyedni hogy bosszúból teszek valamit ellene. Micsináljak...?

#Az exem és a legjobb barátnőm..
2015. márc. 23. 18:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hanyagolod , ha rá kérdez bármilyen formában is közlöd a tényeket .
2015. márc. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
őőőő mivan??? ha már csak az exed akkor nem tök mindegy, hogy mit csinál vele?
2015. márc. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Semmilyen barátságot nem akarok vele többé,mostmár csak a pillanatot várom hogy elmondhassam neki...
2015. márc. 23. 18:33
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
de miért zavar az hogy az EXeddel csinálta? elvileg már semmi közöd nem kellene hozzá lennie.
2015. márc. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem az exemen van a hangsúly hanem hogy milyen barátnő az aki más volt barátjával kezd és utána ugy tesz mintha semmi nem lenne
2015. márc. 23. 18:41
 6/12 anonim ***** válasza:
43%
Ha már az exed volt, mi közöd hozzá? Nyilván nem a leggerincesebb dolog, de mindenki valakinek az exe bizonyos kor felett, így nem igazán látom, mi a bajod konkrétan.
2015. márc. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én veled vagyok kérdező.Engem is borzalmasan zavarna ha a barátnőm lefeküdne az exemmel -.- soha többé nem állnék vele szóba.
2015. márc. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
63%
Nem az a baj, hogy lefeküdt az exeddel, hanem hogy a hátad mögött tette. Sunyi alak.
2015. márc. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én se akarnék vele barátkozni. Íratlan szabály hogy barátnő exével sose kezdünk. Mond meg neki hogy tudod mit tett és ezzel te befejezettnek tekinted a barátságotok neked ilyen emberre nincs szükséged.
2015. márc. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

honnan tudod? mármint elvileg két ember tudja hogy lefekdütek, a barátnőd és az exed. ha meg továbbadta valakinek a csaj vagy hencegett vele akkor ne csodálkozzon hogy a füledbe jutott.

szerintem is csúnya dolog volt tőle, főleg ha tápláltál még érzéseket akkoriban.

azért az ilyet illik megkérdezni, ha tényleg a barátnőjének tart, akkor fontosabb lennél, mint hogy ne viszkessen neki.

szóval szerintem mondd el neki mit érzel, de bosszú meg ilyesmi felesleges, és nem is jogos, elvégre nem a kapcsolatotok alatt feküdt le vele!

2015. márc. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!