Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Bevaljam a haveromnak, hogy...

Bevaljam a haveromnak, hogy bisex vagyok? 16/f

Figyelt kérdés
Tudja rólam két lány akikben nagyon megbízok az egyikkel jártam is és őt 8 éve ismerem első óta töretlen a barátságunk még ha szakítottunk is. Unoka tesómnak is elmondtam ő jól fogatta és kiderült hogy leszbikus aminem örültem mert mind kettem egymásnak tudtunk segíteni és ezt átvészelni. Ő még nem akarja senkinek elmondani. A hétvégén mondtam el anyumnak aki hosszú sírás után átölelt és azt mondta, hogy nem érdekli kivel leszek a jövőben ő csak azt szeretné, hogy nagyon boldog legyek. A nővérem is jól fogatta. Úgy érzem, hogy a fiú haveromnak is tudnia kéne, de félek, hogy máshogy fog rám nézni ő a legjobb barátom már aludtam is nála egyszer. Nem akarok tőle semmit csak is barátként tekintek rá! De félek, hogy ő másként fog kezelni. Szerintetek? Elmondjam neki is? Ha igen akkor hogyan? Egyszer úgy is felvállalom, de nem szeretném ha váratlanúl érné őt.

2015. márc. 23. 20:04
 1/3 anonim válasza:
Ha úgy gondolod hogy megbízol benne és megértené szerintem nyugodtan. Énis hasonló cipőben jártam nemrég elmondtam a lány legjobb barátomnak utána itthon is, mert úgy tűnt van egy srác akivel alakul is valami. El akartam mondani a legjobb fiubarátomnak is de egyszerűen nem tudtam hogy hozzam fel..az volt nekem a könnyítés hogy egyszer elvittem ezt a srácot így a baráti társasággal egyik barátom szülinapjára, utána a fiúbarátom félrehívott és mondta hogy látta hogy nézünk egymásra és megkérdeze mi van köztünk...persze elmondtam neki és mondtam hogy annyira nemtudtam volna hogy mondjam el, hozzam fel ezt az egészet hogy ne értse félre.. de őis csak megölelt és mondta hogy ennek nagyon örül hogy ennyire megbízom benne és hogy ő lett vna az akinek még elmondom..:)
2015. márc. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Ez a "coming out" mostanság olyan divatos lett. Csak az tudja eldönteni kamaszkorban, hogy milyen irányultsága van, aki évek óta azt gyakorolja is. Mit érdekelte ez az ókori görögöket ? Aztán Görögország a mai napig létezik és az ógörögök hatalmasat alkottak a művészetekben és a tudományban is.
2015. márc. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
NE! Még csak 16, nem fogja megérteni.
2015. márc. 24. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!