Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Más is érzi azt, hogy nem tud...

Más is érzi azt, hogy nem tud most mit kezdeni magával? Unatkozik, pedig el tudná foglalni magát, de nincs kedve semmihez sem?

Figyelt kérdés
2015. márc. 25. 21:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen,Én is így vagyok sajnos....
2015. márc. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Jelen
2015. márc. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 MacsoFavago ***** válasza:
Vágj ki egy fát, hágd meg az asszonyt menj a helyi kurta kocsmába. Hágd meg a pultos asszonyt. Sok lehetőség van. Nekem ezek válnak be a legjobban, ha unatkozok. Bár ritkán unatkozom, csak a buta meber nem tudja magát lefoglalni.
2015. márc. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Tanulj vagy dolgozz kispofám, akkor nem fogsz "uncsizni"! Vagy aludj, mert későre jár már!
2015. márc. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Főzz lekvárt kicsinyem! Puszi: Johanna Mama!
2015. márc. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is így érzek.
2015. márc. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Még nem érzem, hogy leszbikus hajlamaim lennének. Kis pofámnak sem szólítottak még, ha fiú lennék, ilyen remek beceneveim lennének. Ma már elvoltam. Nem hiszem, hogy ha valakinek vannak olyan napjai, amikor semmihez sincs kedve, az buta lenne.
2015. márc. 26. 23:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!