Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek jogos, ha egy...

Szerintetek jogos, ha egy barátnőm megharagszik azért, mert egy házibuliban eltűntem kb. egy órára? 19/L

Figyelt kérdés
Nem hagytam egyedül, mert mindenkit ismert, és voltak vele már barátnők is. Viszont ez a barátnőm eléggé aggódós típus... Hogyan engeszteljem ki?

2015. márc. 29. 11:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
58%
Nem jogos, hiszen o nem tudta hogy neked megy a hasad es radjott a fosas. Amirol termeszetesen neked eleg kinos beszelni. Lehetne megertobb.
2015. márc. 29. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Mit kell ezen kiengesztelni? Megmondod neki, hoyg nem kell aggódni fölöslegesen, ismerősökkel voltál te is (gondolom), ő is, nem kell egész este kézenfogva járnotok mindenhova, túlreagálja. értékeled az aggódást, csak fölösleges.
2015. márc. 29. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:

Sehogy ne engeszteld ki. Minek? Ebben a korban túl lihegitek a barátság fogalmát. Tudom mert a lányom pont 19 éves. Van egy barátnője aki szintén ilyen megsértődős típus. Úgy reagál néha mintha a lányom nem a barátnője lenne, hanem a hapsija.

A barátság nem élettársi viszony, de még csak nem is járás.

Ne engedd hogy a fejedre nőjön. Magyarázd el neki hogy csak barátok vagytok és azt csinálsz amit akarsz.

2015. márc. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
De gondolom megijedt, hogy hova lettem... Szólnom kellett volna neki, hogy majd jövök?
2015. márc. 29. 11:15
 5/15 anonim ***** válasza:
70%
igen szolhattal volna neki hogy elmesz azzal a helyes sraccal a pajtaba
2015. márc. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
28%

1-es 5-ös

Most fosni vagy a pajtába? Vagy a pajtába fosni a helyes sráccal?

Ne legyél.már ennyire sötét.

Vagy te így csinálod? Guszta!

2015. márc. 29. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
71%

nem kell bocsánatot kérned, mert ha elkezdesz mentegetőzni és mindenért, ami természetes dolog, bocsánatot kérni, akkor ezt mindig el fogja tőled várni.

Nem vagy a gyereke! felnőtt ember vagy.

Ha hazamész, illik szólni, de nem kell minden lépésedről beszámolni.

Inkább azt kéne megtudni, miért akar uralkodni rajtad.

Ne hagyd magad. ez így nem egyenrangú kapcsolat.

az ilyen emberek mindig bűntudatot ébresztenek a másikban, így próbálják a másikat magukhoz láncolni.

hidd el, veszélyesek az ilyenek, idővel teljesen kizsákmányolnak.

nagyon vigyázz, és ne félj vele megszakítani a kapcsolatot teljesen (igazából az lenne az egészséges).

2015. márc. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
36%
Egy intenzív mélytorkos cumi 6 perc alatt vezet élvezéshez, ha látott Téged azzal a 10 sráccal flörtölni, és utána észrevette, hogy a srácok is mind eltűntek Veled együtt, akkor szerintem magától is tudnia kellene, mi történt!
2015. márc. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

régebben nekem is volt egy ilyen, kimentem a szórakozóhelyről egy sráccal, és elfelejtettem szólni a barátaimnak.. utána láttam hogy +10x hívtak, aggódtak hova tűntem.

szerintem megértheted, hiszen együtt mentek el, azért feleltek egymásért, így beleképzelve magam a másik helyzetébe.. igen, én is aggódtam volna az ő helyében.


legközelebb ha ilyen van szólj neki, vagy gyorsan dobj egy smst oda.


ja és szerintem semmi köze senkinek hogy miért tűntél el, a válaszadók nagyon eltértek a témától..:D


19l

2015. márc. 29. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
#9 Köszönöm. Igazad van... Viszont még mindig haragszik, pedig a buli pénteken volt. És amúgy nem is szórakozóhelyen voltunk, mert ott evidens, hogy szólunk egymásnak, hogy hova megyünk. Ez csak egy házibuli volt...
2015. márc. 29. 17:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!