Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Kecskeméti emberek, barátkozni...

Kecskeméti emberek, barátkozni? 24/F

Figyelt kérdés

Bemutatnám magam: 24 éves férfi vagyok, lúzer. :D Se munkám, se pénzem, barátok és párkapcsolat sem. Nem tudok ismerkedni. Eddig csak lányokkal próbáltam barátságot kialakítani, de képtelen vagyok rá, mert inkább barátnőre vágyom, de komolyabbat kezdeményezni meg túl félénk vagyok, meg nem is tudom mit kéne tennem, mi tetszik a lányoknak. Nem tudok bunkó lenni, amit állítólag kedvelnek. Rossz személyiséggel rendelkezem, na. :D

Mint említtem, eddig a férfiakat kerültem. Ezúttal nem utasítanám el őket sem, mint barát. Van tengernyi rossz tulajdonságom, többek között, hogy nem tudok a neten beszélgetni, így szeretnék találkozni. Ha vannak ilyen emberek itt, akik úgy érzik így el tudnának fogadni és készek találkozni, személyesen beszélgetni, haverkodni, akkor keressenek meg. Amint lesz dolgom Kecskeméten, megbeszélünk egy helyet és egy időpontot. Az élet Kecskemét mellé tett le és a jelenlegi helyzetemben nem utazgathatok korlátlanul.



2015. ápr. 2. 16:16
 1/1 szalasz87 válasza:

Ne haragudj, de így nem érdemes elkezdened. Először is új emberek nem tudnak rólad semmit, új lappal indulsz, érezd magad te is újnak. Nem kell tudniuk róla hogy eddig milyen gondjaid voltak és neked se kell ezen rágódni.


Barátokat, barátnőt nem könnyű szerezni elismerem. De az életben el kell kezdeni valahol, akkor ami mindenképp először kell az élethez a munka. Ott azért viszonylag objektíven lehet eljutni egy szintig, nem kell bájologni vagy taktikázni hogy kivel hogyan lehet jóban lenni. Ha szorgalmas vagy, jól csinálsz valamit akkor valami eredménye mindenképp lesz. Vezető beosztáshoz nyilván kell a barátkozás de az más téma. Szóval először munkát kéne találnod, akkor valami minimális szintű társaságba is kerülnél, ahol vagy lesz barát vagy nem, de az önbecsülésed mindenképp javulna, meg ha némi pénz összegyűjtesz akkor ha más nem vannak személyiség fejlesztő tréningek, pszichológus stb. Pl. [link] Nőkel kapcsolatban érdemes itt olvasgatni, ha azt nem is állítom hogy pont érdemes hozzájuk annyit befizetni amennyit kérnek.


Nézz körül milyen munka lehetőségek vannak, ezen gondolom már túl vagy, de nem szabad feladni, ha mást nem kopogj be minden céghez, azért nem fog senki megverni mert illedelmesen ezt megkérdezed. Olyan nincs hogy sehol se keressenek munkást, valahol mindig el megy valaki, üresedés van, csak nem hirdeti meg mindenki... De mert gondolom nincs, akkor jobb lenne valami használható szakma, ebből hátha van amit támogatnak államilag. Még viszonylag fiatal vagy, most az utolsó idők hogy elkezdj tanulni. Létezik diákhitel is, de ez csak akkor érdemes ha van affinitásod valami olyan egyetemi szakhoz ami keresett és eltudnál jól végezni.


Szóval szerintem amíg nincs ilyen minimális egzisztenciád, nem érdemes barátnőről álmodozni hanem koncentrálj magadra, hogy tudnád felépíteni az életed.


Ezt úgy mondom hogy én sem vagyok egy nagy "bejött az élet", sokáig én is ilyen full lúzernek éreztem magam. De a munkaügyi központban véletlen találtam egy nekem való oktatást a rohadt vastag könyvben amit elém b*sztak és megváltozott az életem. Elvégeztem, ritka szakma, elhelyezkedtem, és nagyon szeretem a munkám, élvezem, jól telnek a napok már emiatt is és a kollégáim is nagyon jó fejek, őket igazán a barátaimnak mondhatom.


Sok sikert...!!

2015. ápr. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!