Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szívesen leveleznék, barátkozn...

Szívesen leveleznék, barátkoznék új emberekkel, van itt valaki, aki szintén szeretne?

Figyelt kérdés

A kor és nem mindegy,lehetsz bármi és bárki...a fontos az lenne,hogy olyan valaki jelentkezzen,aki nem bánja,ha egészen véletlenül egy novellányi levelet kap,és,hogy néha kések,mivel eléggé hangulatember vagyok,így néha hozzá sem kezdek egy levélhez,mert olyan semmilyenek látom a válaszom....

De legtöbbször próbálom hozni a formám,alapjában vidám ember vagyok,próbálom mindenben a jót látni,boldogabban felfogni az életet,ami nehezen megy ebben a mai világban,de próbálkozni lehet :) Néha elkap a "nem vidám" korszak,olyankor jön,hogy nem hallani felőlem semmit,mert már említettem az egyik okát,a másik az,hogy próbálom a problémáim nagy részét magamnak megtartani...de ez is emberfüggő,van,akivel meg pont ilyen témáink vannak...

Imádok olvasni,zenét hallgatni,filmezni,utazni,és sok egyéb dolgot is...

Nem szeretek bemutatkozásokat írni,mert azon az elven vagyok,hogy mindenki döntse el,hogy ő milyennek lát engem...:)

Jó lenne,ha az nem lenne probléma,ha nem épp a szomszédváros lakói lennénk,mivel szerintem egy barátság nem azon múlik,hogy ki hol él...ha esetleg jól összebarátkozunk,akkor még találkozhatunk is,mivel utazási mániámat szeretem kiélni :)

Idén leszek 18 éves...ha kedved támadt levelezni,akkor nyugodtan dobj egy üzenetet :)



2015. ápr. 5. 09:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
nekem mindig van, csak lusták az emberek beszélgetni itt vagy nem tudom mi van.
2015. ápr. 5. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Oké én benne vagyok.
2015. ápr. 5. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ehj, de van ám! ;)
2015. ápr. 5. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Hm, felkeltetted az érdeklődésem. Szívesen leveleznék veled. :)
2015. ápr. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem is írhatsz! :)
2015. ápr. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekem is!:)
2015. ápr. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
fiú vagy lány vagy? :) én: 19f :D
2015. ápr. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Nyugodtan írjatok üzenetet,tudtommal még nem harapok :D

Egyenlőre még mobilról vagyok,és könnyebb rögtön üzenetből válaszolni :))

Amúgy lány vagyok :D

2015. ápr. 5. 15:18
 9/12 anonim ***** válasza:
Írj, ha már úgyis itt vagy! :)
2015. ápr. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Írhatsz. Habár én csak 15 éves vagyok. 15/l
2015. ápr. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!