Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan beszélgessek másokkal...

Hogyan beszélgessek másokkal akik észre sem vesznek engem rokoni összejöveteleken?

Figyelt kérdés

Így mindig úgy tűnik mintha ott sem lennék, engem soha senki nem kérdezget én nem kérdezgetek, amikor próbáltam is gyorsan leráztak a beszédben és ment másról a téma.

Nekem van egy gyerekem és inkább mindig elvonulok vele a szobánkba.

Nem hozzám jönnek konkrétan , nem én vagyok a házi gazda, hanem anyósom és a párom.

Hozzám sose nem jön senki , mert nekem sem ismerőseim nincsenek sem barátaim sem haverjaim.

Szóval ez általában ez egy nyílt összejövetel , de nem érzem jól magam mert vagy csak a gyerekkel foglalkozok még akkor is vagy csak hallgatóság vagyok.

Unalmas ember vagyok.

Egyszerűen nem tudom miről lehet beszélgetni, miről szabad, mi nem untatja a másikat.

Semmi tapasztalatom nincsen olyan különc vagyok.

Teljesen más világban élek, úgy érzem mint a többi ember.

Nem vagyok normális de bolond sem vagyok, mégis más vagyok és kitűnök viselkedésemmel mozdulataimmal.

Idegességemben le szoktam blokkolni, zavarban vagyok, mozdulatlanul ülök vagy álok, nem találom a helyem, feszült vagyok, merev, görcsös a járásom.



2015. ápr. 8. 08:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Aki ennyiért leszerel, azzal jobb nem beszélgetni szerintem.
2015. ápr. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyszerűen: ne menj el a rokoni összejövetelekre. Velem is számtalanszor megtörténik ez, ezért egy idő után már nem jártam.
2015. ápr. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Sajnos elkerülhetetlen , mivel hozzánk jönnek a vendégek, és muszáj ki tolnom az arcomat, a másik meg kötelező megjelennem a rokonok születés napjain is mert úgy illik és mert megharagudnak, és mert anyósom is erőlteti, mivel közösen lakunk így muszáj együtt menni.

Mivel ők is szoktak hozni valamit az én születésnapomra úgy hogy meg sem tartom,így nekem is illik sőt elmenni is akkor mikor a többieknek, nem külön.

Ráadásul nem iszom alkoholt és nem szeretem ha koccintani kell.

Én még gyerekem is van.

De nem szabad mert hamar fejembe szál, és utána úgy sincs más a gyerekkel.

2015. ápr. 9. 07:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!