Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért használnak ki?

Miért használnak ki?

Figyelt kérdés

Csak addig vagyok jó a ,,barátaimnak", ameddig kell egy lelki szemetes nekik. Azután elvagyok felejtve és mikor nem állok hozzájuk jó kedvvel, én vagyok a világ legrosszabb embere. Egy legjobb barátnőm van, pedig eleinte utáltuk egymást.


13/L


2015. ápr. 9. 21:53
 1/4 anonim ***** válasza:
mert mindig mindenre igent mondasz ahogy én tettem annak idején! mondj nemet törődj a saját dologoddal! 20F
2015. ápr. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
68%
azert hasznalnak ki mert ilyen a vilag szivem. meg fiatal vagy, es egyre tobbet fogsz csalodni ha tulsagosan meg akarsz felelni masoknak, vagy tulsagosan megbizol masokban. egy jo baratno is eleg. nem kell hogy mindenkivel joba legy, mert akkor ahogy irtad is, csak kihasznalnak. mert az emberek onzok es ketszinuek, es pofatlanok, segitesz nekik es beledrugnak. kiszedik beloled ami jo vagy amire szuskeguk van es mennek tovabb masokbol kiszedni. te ne legyel azert ilyen, de vigyazz magadra, es legy ovatos, mert az elet sokat fog meg tesztelni, de ne aggodj, ha tanulsz a hibakbol mar most, akkor sok szep elmeny var rad es meg sok jo emberrel is talalkozhatsz. kesz receptet nem tudok adni hogy hogy elj, de annyi biztos hogy jo ha megfogadod hogy ovatos vagy es foleg magadnak akarsz megfelelni es leszarod masok mit gondolnak, ha epp nem ugy allsz hozzajuk...de komolyan...orulj hogy van legalabb egy akinek ugy vagy jo ahogy vagy. valakinek egy baratja sincs...
2015. ápr. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen. :)

Ott tartok, hogy érzelmek nélküli robotot csinálok magamból. Jobb, mint a semmi.

2015. ápr. 10. 07:08
 4/4 anonim válasza:
az ugysem fog menni, mert erzekeny vagy . inkabb csak legy ovatos es meglatod jo emberekkel is fogsz talalkozni még.es sok-sok tapasztalat var meg rad :)
2015. ápr. 11. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!