Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lányok volt már meleg barátoto...

Lányok volt már meleg barátotok? Milyen volt?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 11. 18:17
 1/9 anonim ***** válasza:
Milyen lett volna? Valószínűleg ugyanolyan mint a többi barátjuk.
2015. ápr. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Volt és van is. Jó barátok vagyunk. Milyenek? Mint bárki más. :) Nem is értem a kérdést.
2015. ápr. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Csak annyiban hogy tényleg megértőbbek-e mint a többi hetero fiúbarát, vagy ugyanolyan e esetleg?
2015. ápr. 11. 18:39
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon általánosítás. Elképzelhető, hogy megértőbbek, de ettől függetlenül az ellenkezője is lehet. Attól, hogy meleg, az még nem garancia semmire.
2015. ápr. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy szart megértőbbek. Nem, nem minden meleg férfi nyávogós kislány, akivel lehet shoppingolni, meg körmöt festeni.
2015. ápr. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
én egyetlen egy meleg srácot ismerek, de ő olyan alfahím típus, még annak ellenére is néha remeg a lábam a közelében, hogy évek óta tudom hogy homár. xD férfiasabb mint sok hetero pasi. körbe is röhögne, ha elhívnám soppingolni vagy műkörmöshöz.
2015. ápr. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Rád férne,hogy elkezd nézni a Brothers and sisters c. sorozatot, ott sopánkodik azon az egyik meleg szereplő, hogy minden nővére vásárolni hívja, meg az anyja azt hiszi, hogy jobb a művészi készsége stb. Tényleg általánosítás.


Volt a volt osztályunkban egy rocker meleg srác, de nem volt a barátom.


Van egy barátom, aki nem mondta nekem, hogy meleg, de biztos vagyok benne (ismerem a barátját, de nem kötötte az orromra, hát nem rám tartozik). És nem hiszem, hogy megértőbb lenne bárkinél, vagy hogy együtt lehetne menni vele csajos programokra. Én erre nem is számítottam, bár azon meglepődtem, hogy a melegekre használt szitokszavakat ő is használja (nem melegekre, hanem azokra, akik felhúzták őt).

2015. ápr. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
55%
Tényleg nem lehet általánosítani, de azért a saját tapasztalataimat megosztom. Nekem két meleg ismerősöm is van, és amúgy viselkedésre/stílusra nagyon eltérnek. Az egyik az a típus, akivel elmehetsz vásárolgatni, "mint a barátnőddel", meg nagyon kis érzékeny, a másik meg elég nagyképű, csípős stílusa(legalábbis ezt akarja elhitetni magáról).... és pont ez a lényeg, hogy a felszín alatt a lelkük szerintem meglehetősen hasonlít. De mindkettőjüket nagyon csípem, amúgy is több fiúbarátom van, mint lány :)
2015. ápr. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Volt. Állandóan a testépítésről tudott csak beszélni, meg a saját egóját akarta velem fényeztetni. Igen gyorsan le is építettem a baráti körömből.
2015. ápr. 12. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!