Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan beszélgessek face-n...

Hogyan beszélgessek face-n lányokkal?

Figyelt kérdés

No ez a kérdés főként lányoknak szólna mégpedig a 16-20 közti korosztálynak.


Bár ez a kérdésből is kiderül nem vagyok túl tapasztalt ez ügyben .

Most nem ismeretlen lányokra gondolok hanem ismerősökre(!) ,ha szeretném esetleg őket jobban megismerni vagy csak úgy beszélgetni azt hogyan is tegyem.


Jobban kifejtve a gond ott kezdődik hogy félek ha mindig rá irkálok random 1-1 lányra tolakodónak érezné egy idő után mondjuk nem válaszolna... viszont annyira jó kapcsolatba nem vagyok senkivel hogy rám is írnának tehát kénytelen vagyok én rájuk írni.


No de ezek után térjünk át a beszélgetésre hogy oldjam meg hogy ne csak én kérdezek? Mert az úgy elég zavaró még akkor is ha tényleg van egy csomó kérdésed.


Nagyából ennyi lenne és persze aki hülyeséget ír le lesz pontozva(!)



2015. ápr. 12. 12:47
 1/1 anonim ***** válasza:
Csak légy természetes! :) Nem kell kisregényt írni, de ne csak egy-két szó legyen.
2015. ápr. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!