Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van egy barátom akiből ellensé...

Icedav kérdése:

Van egy barátom akiből ellenség lett és hanyan tudnám rácsmögé juttatni?

Figyelt kérdés

Gyermek korom òta joba voltam vele sokat jartam nàlla mindig segitgettem neki es ő ezt kihasznàlta ès ha nem mentem nàlla akkor összebeszett velem es hiremet kektette sok fele. Belevitt sok bünözèsbe főleg falopàsba ès nem is akartam meg eleinte azt mondta h az apjàè az erdő

mindig csak hasznot huzott belolem ès csak anyitse mondott sokszor h köszönöm. Maximum ide adta a motorjàt egy körre. Màr egy ideje nem vagyok joba vele mert voltunk dolgizni es nem adta ide ami nekem jart volna es most valahogy ràcsmögè szeretnèm tenni de mèg mai napig lop csal ahol tud...


2015. ápr. 12. 20:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Javaslom, hogy előbb tanulj meg magyarul...
2015. ápr. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát aztán a barátod jobban tud-e magyarul, mint te?
2015. ápr. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Egy ilyen stikliért, ha tudom bizonyítani feljelenteném.

Viszont a helyedben inkább nem foglalkoznék vele. Ami volt, a múlt. Ha viszont rántanál vele több embert is sitt felé, akkor biztos, hogy nem fogod könnyen megúszni! Vagy téged is valahogy magával ránt. Szóval szerintem ez veszélyes lehet. Jobb csak simán, csöndben lelépni/eltűnni.

2015. ápr. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha van bizonyítékod, hogy bűncselekményt követett el, fel tudod jelenteni (a tízmillió besúgó országában akár névtelenül is, mondjuk e-mailben). A lakhelye szerinti kapitányságra küldd a feljelentést, ott lehet, hogy már "ismerik", és akkor biztosan komolyan veszik.
2015. ápr. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!