Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Tényleg ilyen elviselhetetlen...

Tényleg ilyen elviselhetetlen vagyok?

Figyelt kérdés

A legtöbb ember már nem barátkozik velem, mondják idegesítő vagyok és hogy nem csak kívül de belül is szőke vagyok. Ilyenkor elkezdik hajtogatni, hogy rég tudnom kéne ezt azt, de nem mondják meg, hogy az a valami pontosan mi is, meg nem vagyok eléggé kulturálódva.

Én rondának is érzem magam, egy barátom van, ő azt mondja nem vagyok az, de én úgy érzem, változtatni akarok a külsőmön, de a személyiségemen nem.

Nem szeretek idegenek közelébe lenni, de mondja, hogy barátkozzak. Én igazából féltékeny vagyok rá, ő rá mindig figyelnek, én meg kapom a mindenféle negatív megjegyzéseket.

Komolyan ilyen rossz vagyok, mint állítják, mit kéne tennem, hogy ez abbamaradjon? Én akarok figyelmet, de nem kapok!


2015. ápr. 13. 22:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Kor? Ismernünk kellene téged ahhoz, hogy bármi értelmeset mondjunk, de az utolsó mondatodról lejön mennyire szorongasz és feszült vagy. Lehet, hogy túl tenyérbemászó vagy, mindenbe belebeszélsz, belemész, amit nem is értesz, csak azért, hogy legalább egy pillanatra figyeljenek rád.


Volt hasonló ismerősöm, tényleg elég frusztráló.

2015. ápr. 13. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
16 éves vagyok, általában akkor beszélek ha kérdeznek, vagy tényleg ismerem a témát és közeli ismerősök azok, de előfordult már, hogy kérdeztek valamit, mondtam, hogy nem tudom mi az, erre jön, hogy én milyen hülye vagyok stb. és ha megmondom, hogy ez már zavar akkor én vagyok a hisztis.
2015. ápr. 13. 23:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!