Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért szereti barátnőm az...

Miért szereti barátnőm az orrom alá dörgölni, hogy neki már van nyelvvizsgája, (de az államvizsgája nincs meg) emelett van egy jó munkahelye?

Figyelt kérdés
nekem 2 gyerekem van lediplomáztam csak a nyelvvizsgám nincs meg, házunk is van.gyerekeknek megvan minden. mégis felsőbbnek érzi magát, mert ő dolgozik, én meg itthon vagyok a gyerekekkel.
2015. ápr. 29. 13:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Neki ez okoz örömet, neked meg a saját dolgaid. Nagy közhelyet mondok azzal, hogy nem vagyunk egyformák?
2015. ápr. 29. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
igen igazad van. bár nem értem miért 'veri nagy dobbra hogy neki karrierje van',mintha én nem csináltam volna semmit?! gyerekek előtt dolgotam 5hónapos volt a lányom mikor államvizsgáztam...
2015. ápr. 29. 14:05
 3/15 anonim ***** válasza:
Te meg azt vered nagy dobra, hogy szültél. Mintha az olyan nagy dolog lenne. Akkor meg? Mondd, hogy ne törődjön veled és te se foglalkozz vele. Minek a barátnőd egyáltalán?
2015. ápr. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy van egy bizonyítási kényszer benne? Anyukám mai napig harcol az anyja elismeréséért (mamám szörnyen kritikus), és hasonló viselkedést látok nála, mint amit te leírsz a párodról.
2015. ápr. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Szerintem baromira más az értékrendetek, nyilván a gyerek miatt nagyon megváltozik a fontossági sorrend. De egy átlag, gyermektelen fiatal mi másnak örüljön?
2015. ápr. 29. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%
Irigykedik a gyerekekre. Érdekesek ez ilyen "barátnők".
2015. ápr. 29. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

nem a páromról van szó.


nem vertem nagy dobra hogy szültem, - csak annyit mondtam most én nem dolgozom hanem a gyerekeimmel vagyok,nem mondtam tovább a dolgokat.


ő frikciózta hogy jaj a munkahelye, ennyit annyit keres, ide megy oda megy.... azt hiszi hogy irigykedem, pedig nem.

2015. ápr. 29. 14:13
 8/15 anonim ***** válasza:
:P Ez vicc. Irigykedik a gyerekre! Nehogy azt gondold már, hogy mindenkinek az az öröm, ami neked.
2015. ápr. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
gyerekvállalásról hallani se akar
2015. ápr. 29. 14:13
 10/15 anonim ***** válasza:

Igazad van, elkerülte a figyelmemet, hogy nem a párod.


Akkor is valami múltbeli probléma lehet, mert nem kérkedne vele, ha nem lenne benne ilyen kényszer. Valamiért önigazolást keres, hogy ő értékes életet él. Ez nem irigység.

2015. ápr. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!