Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért van az hogy a lányok...

Miért van az hogy a lányok kedvesek, normálisak velem. De a fiú "barátaim" Folyton próbálnak oltogatni amikor lánnyal vagyok. Ha meg nincs ott lány akkor kicsit ellenségesebbek velem miért van ez? 18/f

Figyelt kérdés

2015. máj. 4. 22:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Egyszer: irigyek.


Esetleg nem éreznek "bro"nak, vagyis gondolom sok időt töltesz lányokkal, és emiatt nem érzik azt, hogy lojális lennél egy kantársasághoz. Majd kinövik, nyugi:D

2015. máj. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mert ők veled ellentétben kénytelenek egymás f....át szopni:D
2015. máj. 4. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

megpróbálnak ledominálni.

de igazából ez öngól,mert a csaj ebből azt látja,hogy vergődnek.

egyébként a csajozó művészek ezt csah-nak nevezik,amikor bemennek egy helyre,elkezdik oltani a nőket és a helyi menő csávók ezt nem fogják ölbe tett kézzel nézni és odamennek keménykedni.

az egyik ilyen nőfelszedés tanárnak ez a kedvenc területe.

odáig megy,hogy vitába keveredik a helyiekkel és szájba vereti magát a kemény fiúval a nő előtt,mert az esetek 99%ában a nők az áldozatot választják nem az agresszort.

az eset után kicsit tutujgatja a csaj,közben dumálnak még közelebb kerül és végül viszi haza dugni.

csakhogy!

ez fiatal vagy felnőtt nőknél működik,a te célpontjaid meg tinilányok,akik a dominanciát az erőt és sokszor az agresszív attitűdöt mindennél többre értékelik,ezért össze kaphatnád magad.


az én személyes sztorim és megoldásom hasonló dologról.

leszólítottam egy lányt és elkezdtünk beszélgetni.

erre jött az egyik ismerősöm de totál részegen és pofátlan módon elkezdett ott dumálni nekem,meg még a csajt is oltani akarta a maga esetlen módján.

kértem a lányt várjon egy pillanatot a srácot elhúztam,hogy kérdeznem kell valamit.

kicsit félre mentünk,hogy a lány ne lásson és adtam neki olyan sallert,hogy félrebicsaklott a feje.

kérdezte-ezt most miért kellett?

-mert éppen oltom a nőt te vakegér te meg nekiállsz engem cinkelni.nem tűnik fel?

visszamentünk,meg sem mukkant,aztán elköszönt és elment.

2015. máj. 5. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!