Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Milyen egy ideális fiúbarátság...

Milyen egy ideális fiúbarátság? Hogyan vehető észre, annak ellenére, hogy a fiúk nem olyan intenzíven mutatják ki az érzelmeiket?

Figyelt kérdés
18/F
2015. máj. 9. 00:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha azt mondom gyere, akkor jön, ha ő mondja akkor én megyek. Elmeséljük mi történt velünk, kit tartunk jó nőnek, de nem ülünk le a fotelba dumcsizgatni arról, hogyan halad a kapcsolatunk a barátnőnkel. Sok közös témánk van, ha nincs téma akkor is eltudunk órákig beszélgetni.
2015. máj. 9. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
68%

közös érdeklődés,aztán ennek az érdeklődésnek a közös kivitelezése.

edzés,ivás,póker,csajozás pl.

2015. máj. 9. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
7%
Egy jó orál csodákra képes.
2015. máj. 9. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
68%

"de nem ülünk le a fotelba dumcsizgatni arról, hogyan halad a kapcsolatunk a barátnőnkel." első miért is nem? :D


Klasszikus történet, ami erre enged következtetni... :D Ha hajnalban felhív a "barátod", hogy részegen elütött valakit autóval és te ennek ellenére nem kezded el győzködni, hogy adja fel magát, hanem csak egy kérdést teszel fel neki.

-Ásót vigyek?


De nyilván mindenki a saját érdekeit helyezi előtérbe szóval ne ez alapján válogasd a barátaidat, mert nem lesz. Nekem is van barátom, de ha felhívni ezzel a történettel és éppen nálam is ugyan ez állna fent, akkor előszőr az én általam megölt ember holtestét ásnám el aztán mennék csak segíteni. Elég irreális példa, de ezzel lehet szemléltetni a legjobban (nyilván be kell jelenteni ez nem minősül felbujtásnak :D )

2015. máj. 9. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nálunk teljesen őszintén és nyíltan beszélgetünk az érzéseinkről, a nőügyekről, sőt segítjük egymást. Pl a barátom, aki sokkal fiatalabb még csajozási tippekkel is segít, mivel én egy 15 éves párkapcsolat után vagyok, mondhatni elfelejtett csajozási trükkökkel.

Az öcsémként tekintek a barátomra.


27F 43F

(és a nagy korkülönbség ellenére kiváló a barátságunk)

2015. máj. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!