Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Segítene valaki?

Segítene valaki?

Figyelt kérdés
Keresek számítástechnikához értő embert a 16.kerületből aki hajlandó lenne segíteni a tápbekötésében ,mert fogalmam nincs róla és tiszta ideg vagyok.2-3 ezer forintal jutalmaznám ezt az 5 perces munkát.
2015. máj. 10. 19:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Minden egy helyre megy. Kivéve a VGA(ha kell) és az alaplapi tápkábel. De arra meg rá van írva. Nem tudod elrontani.
2015. máj. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
nullahat harminc hattizenhét5359
2015. máj. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
# 2 Nagyon vicces kedves válaszoló.Viszont ,ha komolyan gondoltad akkor privátban írj.
2015. máj. 10. 19:21
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem viccből írtam,hívd csak fel nyugodtan!Haversrác a tag,profi,számításkütyüs,16 keres.
2015. máj. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én megcsinálnám Neked ingyen is mert csömöri vagyok. Csak nincs bérletem. :(
2015. máj. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
# 5 Nekem meg jogsim nincs különben elmennék érted.Mindenesetre köszönöm a jó szándékot! :) Megpróbálok holnap valakit a környékemen szerválni. :)
2015. máj. 10. 19:41
 7/11 anonim ***** válasza:

De tényleg nem tudod elrontani.

Mi a táp/alapalap márkája és típusa? Akkor lehet, hogy nem is kell szerezned valakit :)

2015. máj. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
# 7 MSI H97 PC-MATE ,THERMALTAKE HAMBURG
2015. máj. 10. 20:09
 9/11 anonim ***** válasza:

Először is vezesd el a kábeleket úgy ahogy szeretnéd.

A 24pinest (tehát ami a leghosszabb) az az alaplap jobb oldalán lévő csatiba kell tenned. Kicsit nehezen megy bele.


Bal fönt a kék passzív hűtő felett van 1db 8 pines csatlakozó. Ide azt a kábelt tedd ami 2×4 pines. Tehát egy kábel, de a vége ketté van osztva.(ennél a tápnál ha jól látom akkor így van)


A VGA-ba megy az a kábel, ami 6+2pines. Vagyis a vége szintén ketté van osztva, de ott egy 6os csati és egy kettes csati végződés van. Ha a VGA csak 6pines (tehát csak a hatos megy bele) akkor bedugod azt értelem szerűen :)


A SATA kábel (talán rá is van írva, ez a lapos) az pedig a HDDnek megy. Tehát a hátuljába. Ha régi a HDD-d akkor a MOLEX kábel megy bele. Az nagyobb fejű és 4 kis kör van a csatlakozón.


Tulajdonképpen ennyi :)

2015. máj. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
# 9 Köszönöm szépen a segítséget! :)
2015. máj. 10. 20:22
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!