Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mikor már az ember olyan...

Mikor már az ember olyan korban van, hogy nincs sulilégkör hogyan tud barátkozni?

Figyelt kérdés

Kijártam az iskolákat, akik addig barátaim/barátnőim voltak mind elköltöztek, kimentek külföldre stb én pedig egyedül maradtam. Utána még egy ideig tartottuk a kapcsolatot, de már senkit nem érdeklek, én pedig belefáradtam, hogy csak én futok utánuk.

Munkahelyemen idősebb generációval vagyok körülvéve és tudom ez nem lehet akadály, de sajnos senkivel sincs semmi olyan közös amitől barátokká válhatnánk. Hogy találjak barátokat? Magányos vagyok és irigy mikor látom a lányokat mászkálnak együtt mindenfelé én meg még vásárolni is egyedül mentem a hétvégén :( Olyat meg nem akarok hogy random emberekre ráerőltetem magam olyan szövegekkel, hogy van-e kedve ismerkedni, barátkozni...


2015. máj. 10. 23:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Na gyere, barátkozzunk :)
2015. máj. 11. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
hol laksz?
2015. máj. 11. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az ember találkozik emberekkel. Hobbi, könyvtár, Net, akármi.

Egy időben egy apró filmklubba jártam, a társaság egyik tagjánál ettünk, ittunk, csevegtünk, többnyire filmet is néztünk... Egy fórumon hozott össze minket A Gyűrűk Ura :)

Több egyéb netes ismerősöm is volt, akikkel minimum a haverságig és személyes találkozóig jutottunk el, némelyik feleségül is kért.

Motoros fórumból is nőttek ki bájos, bográcsozós-házipáleszos ottalvós bulik.

De volt, hogy mentem az utcán, szólt hozzám valaki, visszaszóltam, aztán már mindenféléről csevegtünk, kávéztunk, ettünk is.


S én még nem is vagyok annyira szociális lény, inkább egy bakonyi remete (szinte senki nem lakik a környéken, ez poénos :)), aki sosem heverte ki, hogy már gyermekkorában is magányosan leledzett, barátok nélkül. De érdeklődés és szavak tömkelege, az van.


Szóval kialakul, ha az ember legalább némely helyre eljár, akár a Neten is. Márpedig az ember máshova is elkerül. Énkórustag vagyok a faluban, járunk rendezvényekre, most voltunk egy kiállítás megnyitóján, én jelentkezem alkotótáborba, ott is segíthet a közös érdeklődés, jó lenne összeszedni legalább egy havert, aki szintén rajzol :D A régiek eltűntek, főleg férjhez menetel és hasonlók miatt :( Az egyik vallásos, de teljesen jó arc (mert a többi vallásos ismerősöm nem volt az) talált egy gyülekezetet... Nem tudom, emiatt miért kell eltűnni teljesen és örökre :(.


A páromnak viszont iskolai, de legalábbis igen régi barátai akadnak, tegnap nálunk járt az egyik. Nem muszáj megszakadniuk, de gyakran az a helyzet, főleg, ha elköltözik az ember.


De más lányokkal menni vásárolni... Azt egy kicsit mindig irigyeltem. Utálok pl. ruhát venni, nem annyira vagyok lányos és nem értem a nőket, de... Poénos lehet barátnőkkel. Nekem sosem volt, max olyan, akivel csevegtem néha, de az nem barátság. Igazi barátom csak a párom, tudom, az is nagy dolog, hogy ő van, de több is kéne. Sokat vesztek azáltal, hogy nincsenek barátaim. Fontos lenne.

2015. máj. 11. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is írhatsz :)
2015. máj. 11. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!