Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Valaki szeretne velem ismerkedni?

Valaki szeretne velem ismerkedni?

Figyelt kérdés

Nincs egy olyan baratom se, aki nagyon kozel allna hozzam.

Baaratsagbol, vagy kapcsolat celjabol is. Nincs senki az eletemben. Eleg lehangolo igy. Napkozben meg csak-csak elvagyok, de az ejszakak nagyon maganyosan telnek.

Szeretek olvasni, vagy irni, esetleg filmet nezni, de egyedul egyszeruen unalmas. Szeretnek talalni olyan baratot, akivel lehetne kozos programot csinalni Pl kirandulni, moziba jarni, vagy csak beszelgetni. Ha valakinek van ikyenhez kedve, az irhat nyugodtan.

24/f.


2015. máj. 11. 19:39
 1/5 spancis válasza:
:( :( na kivele dumáljunk valamiről ;)
2015. máj. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Közös programokat én nálam nem megoldhatóak, viszont szivesen beszélgetek bárkivel. :)
2015. máj. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Merre laksz? Én szívesen haverkodnék. Ha gondolof írj 22f
2015. máj. 12. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
irhatsz nekem is
2015. máj. 15. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Most lehet, hogy hülyén veszi ki magát a dolog a korom miatt, de hát na... Én szívesen ismerkednék veled. Ha gondolod írj.

15/L (nemsokára 16 leszek)

2017. szept. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!