Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A lányok mindig félnek neten...

Feketeruhasember kérdése:

A lányok mindig félnek neten barátkozni?

Figyelt kérdés
Ti 1-2 hét beszélgetés után már biztonságosnak éreznétek valakivel találkozni legalább egy nyilvános helyen, vagy a legtöbb nőnek ez tabu?
2015. máj. 19. 22:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
70%

Hogy fair legyek, nem szoktam neten ismerkedni, de ilyen helyen biztos nem vállalnám be, pláne nem 1-2 hét után. Még a társkeresőn is megvan az a rizikó, hogy valaki nem saját névvel, képpel regisztrál be, hát akkor itt?

Nálam amúgy 1-2 hét alatt nem alakul ki bizalom vagy kötődés.

2015. máj. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
55%
Ez szimpla elővigyázatosság, elég nagy hülye az, aki 1.2 hét arctalan, személytelen levelezés után bárkivel is így találkozik.
2015. máj. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Szerintem elenyésző annak az esélye hogy ha valakivel társkeresőn beszélsz más képet tesz fel magáról..ill lehetséges, de abban az esetben szinte biztos hogy az illető nem akar találkozni, elég fura lenne és értelmetlen, mivel tudja hogy a nő egyből sarkonfordul..
2015. máj. 19. 22:16
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Bazi nagyot tévedsz... Hány olyan sztorit olvastam már, hogy sokkal fiatalabbnak/soványabbnak/jóképűbbnek hazudta magát valaki, aztán meg pofára esett és csodák csodájára nem értette, miért ideges a másik fél rá.
2015. máj. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is az egyik barátnőm belefutott egy ilyenbe még régebben, aztán kénytelen volt színt vallani a srác. De baromi sokáig kint volt Olvass tovább cikknek citromailen egy társkeresős lány képe, hogy többnyire úgy fotózta magát a lány, hogy nem látszott, hogy molett.
2015. máj. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Én is tudok olyant mondani hogy a lány kamuzott, 3-4 különféle társkeresőn is előfordult már velem hogy a lány konkrétan modellekről küldött képet akiket meg is találtam neten, ezek közül találkozni viszont egyik sem akart.

De nem hiszem hogy célravezető egyedi esetekből következtetéseket levonni, én legalábbis nem teszem.

Farkak mindenhol vannak. Nem tartom fairnak a pasikat ilyen téren hazugabbnak beállítani mint a lányokat akiknek aztán tényleg külcsfontosságú hogy a dagadt testüket is a lehető legelőnyösebb szögben és fényben fényképezzék le míg az átlag netes társkerőső srác felvesz egy inget kiáll a napra aztán hadd szóljon.

2015. máj. 19. 22:45
 7/14 anonim ***** válasza:
Mivel lányokkal nem ismerkedem nőként, marha nehéz másról, mint pasikról véleméynt formálni kedves kérdező... Akinek nem inge, ugye ne vegye magára...
2015. máj. 19. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Értelek csak én meg mondom hogy ilyeneket én is tudok mondani, mindenesetre abban abban egyet értünk hogy a kérdésre a válasz nem, a nők/lányok nem igazán szeretnek ilyen kevés kommonikáció után találkozni.
2015. máj. 19. 23:10
 9/14 anonim ***** válasza:

Nem akarlak, kedves kérdező, elkeseríteni, de én 2 alkalommal is beleestem már ebbe a dologba.


Az első esetben 1 hónap, a második esetben másfél év után kértem találkozót tőlük és mindkét esetben kamu indokkal utasítottak el. Csak akkor én sem értem, hogy az ilyen lány egyrészt minek ismerkedik interneten, másrészről ha ennyire nem bízik az idegenekben, akkor hogy tud egyáltalán iskolába, munkahelyekre menni?

2015. máj. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Utolsó, most erre mit mondjak? :) Mondjam azt hogy bár jönnek ezzel a szöveggel hogy "nem biztonságos" meg "biztos nem magáról tett fel képet" de azért valóság az hogy talán inkább élőben szeretnek spontán ismerkedni és mivel a legtöbbet naponta tucat pasi ugrálja körbe így nem is igazán érdekük hogy neten ismerkedjenek mert minek? Legtöbbjük bizalmatlan is olyan emberrel kapcsolatban akikkel nincsen közös ismerősük, a lányok szeretik átbeszélni egymással a pasikat, és csak ha "csekkolták" előtte akkor jöhet szóba esetlegesen az illető? Tehát még ha belegondolunk valójában inkább a fentebb vázolt akadályok állnak leginkább a dolog sem mint a félelem egy idegen emberrel kell találkozni..nyilván alap szabályok vannak pl én első alkalommal senkit nem hívnék a lakásomra és ezt én sem várnám el tőle ill azt sem hogy 2-esben menjünk erdőbe kempingezni..el lehet menni akár nagyobb társaságban is ahol az ő ismerősei vannak és ő ajánlja fel tehát egyértelmű hogy bár a kérdésben is így álltam hozzá, de nem erről van szó. Fiatalon főleg nincsen erre igényük, tényleg minden csajt aki legalább átlagos és jár emberek közé (iskola, barátok) annak tuti naponta "udvarolnak" élőben is. Szerintem az internet leginkább a 30 feletti nőknek való tényleges párkeresési célból, mivel többségük már végzett a sulival, túl van a 16-30 évig (vagy tovább) tartó nyüzsin és arra vágyik hogy szépen az otthon kényelméből egyszerűen válogatva ismerkedhessen neten keresztül.

Am szerintem nem kellett volna ennyi energiát áldoznod azokra a lányokra, szerintem max 3 hét múlva már egy randit össze kell hozni, ha addig ő sem és te sem hozod szóba akkor tényleg csak unalomból ír neked. És én a helyedben ha nem is akar még 2-3 hét alatt találkozni ahhoz mindenképp ragaszkodnék hogy legalább skype-on vagy telefonon beszéljünk mivel már levelezés/chatelés közben mindent bőven van idejük átgondolni így nem biztos hogy annyira őszinték lesznek veled, ha hallod a hangját akkor könnyebben észre lehet venni ha csak szórakozik veled és valójában nem is akar tőled semmit, akkor kell megszakítani a kapcsolatot mivel neked pár kell nem beszélgetőtárs(persze te tudod).

2015. máj. 20. 16:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!