Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hetero fiuk ti barátkoznátok...

Hetero fiuk ti barátkoznátok egy meleg/bi sráccal? Aki külsőleg lányos és akinek belsőleg is nagyon lányos a viselkedése?

Figyelt kérdés

előre akarnátok hogy tisztázza hogy csak barátként tekint rátok? És semmit sem akar? Vagy csak jönne magától a barátság? ha érdekesnek gondoljátok oda is mennétek vele barátkozni? Vagy alapból undorodnátok tőle?

18/f



2015. máj. 28. 21:38
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
Ha nem öltözik lányosan nincs baj. De valószínűleg nem mennék csak úgy oda hozzá, de ha már bírom akkor nincs baj
2015. máj. 29. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%

A szexuális orientáció mindenkinek a privát intim belső magánügye. Így egy barátság kialakulására nekem semmilyen szinten nincs hatással.


Az pedig fejben dől el, hogy ítélkezünk vagy sem olyasmi miatt, amiről valaki nem is tehet.


Én egyetlen esetben zárkóznék el egy velem azonos nemű és homoszexuális ember barátságától, ha zaklatna és nem venné tudomásul, hogy én a barátságon kívül nem akarok egyebet.

2015. máj. 29. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
79%
soha nem volt meg ilyen ismerosom sem.
2015. máj. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
75%

A kolinkban vagy egy meleg srác. A többi fiú barátkozik vele, sokat látom másokkal lent cigizni. A srác nem öltözik nőiesen, teljesen hétköznapi fiúnak néz ki de eleve a párjával jött beköltözni, tehát alapból tudja mindenki, hogy meleg. Nem tudok róla, hogy bárki is inzultálta volna emiatt, kicsi koli, az ilyesmi hamar elterjedne. Mindenki letojja, hogy otthon az ágyban kivel van.

Tavalyelőtt is volt egy meleg srác de ő valami elkényeztetett anya kedvence volt, állandóan nyafogott, na őt viszont nem szerették, ki is költözött hamar. Bár kétlem, hogy a szexuális dolgai miatt, szerintem inkább az állandó rinyálását unták.

2015. máj. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
66%
Ha a melegek mutogattják magukat női ruhákban meg bibliát az ágyékokhuz szorítva a prideon akkor én is leírhatom a véleményemet nem???!!!
2015. máj. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

1-es: Nem öltözöm lányosan. De mondjuk ékszert azt hordok. De fülbevalót nem. Gyűrűt is de nem a hüvelykujjamon. Itthon és meleg buliba :3 szoktam felvenni egy gyönygsort. De ennyi összvissz. A viselkedésem ami lányos... szeretek fiú lenni. Egy ilyen lányos fiú... De női ruhát egyáltalán nem vennék magamra meg sminket sem ilyesmi (csak hát mondom az ékszerek azok amik...)


Utolsó: A női ruhások és sminkesek azok a transzvesztiták. Akikről esetleg nem tudod eldönteni mik azok a transzszexuálisok. A többi pedig a média. Nem akarok semmit sem mondani de a pride cuccot nem szeretem túlságosan :$ de sajnos másként nem tudják a melegek elérni amit akarnak. Én szoktam mondani hogy a heterók is vonuljanak fel - arra a meleg ismerőseim azt mondják hogy nekik nem kell mert el vannak fogadva.

2015. máj. 29. 22:58
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát ha lányos a viselkedése az alapból eléggé kilóg a sorból legalábbis nálam. Alapesetben semmi gond vele ha meleg, de ha már lányos viselkedésre van szükségem akkor lány ismerőshöz megyek.
2015. máj. 30. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 hugyosgalacsin ***** válasza:
30%
nem
2015. máj. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
60%

Én melegként sem baratkoznék femin srácokkal, engem nagyon idegesítenek a lányok és a lányos fiúk.

De ha megfogó a belsőd akkor simán

2015. máj. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!