Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek ebből még lehet...

Szerintetek ebből még lehet valami komoly?

Figyelt kérdés

Tegnap ültem a metrón, és észrevettem, hogy egy srác nagyon szemezik velem. Kb. kinézetre velem egykorú lehet. De elég helyes volt, gondosan belőtt haj, kék szemek... Mindegy.:D Szóval szemezett velem. Mondom, nekem is szimpi volt a srác, ezért rá mosolyogtam. Erre rám kacsintott.:D Oké. Utána le kellet szállnom, diszkréten jeleztem neki, hogy leszállok, és akkor odamentem az ajtóhoz. Amikor az ajtó kinyílt a megállónál leszálltam, de még utoljára hátranéztem, hogy csekkoljam a fiút. Úgy tűnt ott marad. Már csukódott be az ajtó, de a legeslegutolsó pillanatban (majdnem szétvágta a srácot az ajtó...:D) leszállt, és nagyon gyorsan utánam futott. Felszálltunk a mozgólépcsőre, és mondta, hogy nagyon szimpi vagyok neki, nem bírta volna ki, hogy ne lásson többet. Én mondom neki, hogy ő sem panaszkodhat, erre nagyon cukin rám mosolygott. Megkérdezte merre megyek, mondtam felszállok a buszra, ő meg automatikusan jött utánam. Leültünk egy kettes helyre, és elkezdtünk csak úgy lazán beszélgetni mindenféléről.:) Erre megkérdezte, hogy játszhat-e a telefonomon, mondom persze, miért ne, erre persze beírta a számát a telómba.:D Ekkor elröhögtem magam, és az mondtam, hogy ez a kedvenc játékom. Leszálltunk a buszról, éppen mentem valahova, így el kellet válnunk. Mondtam neki, kösz a számot, majd felhívom. Erre ő mondja, számolja a perceket. És, na ilyenkor, búcsúzáskor fogalmam sincs mit lépjek. Csók? Ez a legnagyobb hülyeség most találkoztunk kb. egy negyed órája. Szerencsére jófej a srác, vette, mi a szitu. Ekkor ő mondja: Hmmm... Akkor egy pacsi talán belefér?:D Erre mindketten elröhögtük magunkat, pacsiztunk, aztán mindketten elmentünk.

Bocsi a hosszú nyáladzásért, de ezeket mind le kellet írnom, hogy megkérdezzem: Ha felhívom, és tegyük fel elkezdünk találkozgatni, akkor lehet ebből valami komoly? Nagyon kíváncsi vagyok a véleményetekre. Nemrég szakítottunk a volt barátommal, nem akarok magamnak még egy csalódást okozni, akkor inkább fel sem hívom, maradjon meg ez így egy szép emléknek, de ez a srác tényleg tetszik, szívesen megismerném. Már egy napja, csak ezen gondolkozom. Szóval: Szerintetek mit lépjek? Ti most mit csinálnátok a helyemben?

Előre is köszönöm a válaszokat!:)



2015. jún. 5. 19:09
 1/6 anonim ***** válasza:
De aranyos ^^ Persze :D
2015. jún. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ez jó,ez tetszik, tényleg nagyon aranyos,ha így történt :)

Hívd fel,hajrá!!! :)

2015. jún. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Személy szerint én felhívnám a srácot.

Azt javaslom a szívedre hallgass,és úgy cselekedj.

Ha érzed a szívedben a boldogságot,akkor sima ügy.

Amennyiben csupán kölcsönös szimpátiáról van szó,úgy pedig szexuális kapcsolat alakul ki köztetek.

Startolj mindenképpen!

Ne hagyd annyiban.A múlttal ne foglalkozz,volt,ami volt,elmúlt.Előre kell nézned,nem pedig hátra!

Egyszer élsz!Minden lehetőséget meg kell ragadni és minden kis jót,mit az élet ad.Vagyis ti adhattok egymásnak! Szívemből kívánok neked (nektek) szép Boldog,Szerelemben Gazdag Perceket Hónapokat Éveket,és Életet!!!

2015. jún. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!:)

Okés, akkor felhívom!:D

2015. jún. 5. 20:09
 5/6 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagy(tok)? Majd el ne felejtsd leírni mi volt, amikor hívtad! :) :D
2015. jún. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Felhívtad? :)
2015. jún. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!