Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi a véleményetek a GyK-én...

Mi a véleményetek a GyK-én valaó beszélgetésekről, ismerkedésekről? Találkoztatok már itt jófej emberekkel akikkel továbbjutottatok már 1 beszélgetésnél? Esetleg lenne ittolan akinek van kedve beszélgetni?

Figyelt kérdés
Értelmes válaszokat várok. 14\lány 😊

2015. jún. 12. 19:45
 1/10 anonim ***** válasza:
Én már beszélgettem sok emberrel itt. És találkoztam is már párral. Lett egy nagyon jó barátom, de van egy másik is, akivel már másfél éve írogatunk egymásnak. A legtöbb beszélgetés abbamarad pár levélváltás után sajna.
2015. jún. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
1 emberrel találkoztam innen, akivel már 3 éve folyamatos a kapcsolat (csak levélben), mert ő külföldön él.
2015. jún. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Én is hasonlóan jártam. Beszéltem egy nagyon rendes fiúval, és habár többszáz kilóméter választ el jól kijöttünk. Már egy hete nem ír sajnos. A többiek meg gyorsan feladták...
2015. jún. 12. 19:49
 4/10 anonim ***** válasza:

Itt ismertem meg a barátomat. Mostmár 9 hónapja járunk. :)

Lett egy barátnőm is, találkoztunk 3-4x, de az utóbbi kb fél évben nem beszéltünk.

19/L

2015. jún. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én 2 lánnyal beszélgetek innen. Az egyikkel holnap lesz 3 hónapja, hogy megismerkedtem, a másikkal lassan fél éve beszélgetek, de csak heti 2-3 alkalommal. Arra ne számíts, hogy rögtön belebotlassz olyanokba, akik hosszútávon is bávállnak. Amíg megtaláltam ezt a 2 lányt, addig kb 100 emberrel beszéltem, aki lelépett egy-két nap után
2015. jún. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
nekem írhatsz ha gondolod:)
2015. jún. 13. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Sokkal nehezebb itt barátokat találni,de nem lehetetlen.Én is itt találtam 1 kedves lányt :) Már tervezzük h találkozzunk is:) Ha van kedved beszélegetni akk írj 14F
2015. jún. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Megtaláltam a Szerelmem, már fél éve <3 ♥
2015. jún. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Sok emberrel beszéltem itt, de csak két emberrel beszélgetek még mindig, az egyik nagyon jó barátom lett. Ha gondolod írj (más is írhat)

14L

2015. jún. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nekem még csak rövidebb beszélgetéseim voltak.
2015. jún. 27. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!