Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti miért szeretitek a legjobb...

Ti miért szeretitek a legjobb barátotokat/barátnőtöket? Felsorolnátok pár példát?

Figyelt kérdés
Például: mindig megnevettet, megvigasztal, megért, őrült, vicces stb... Köszi :)

2015. jún. 13. 21:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Tudom,ha baj van számíthatok rájuk,van kettő is,egy 15 és egy 20 éves barátság is.

El tudok beszélgetni velük órákig a semmiről is:D szóval jól megértjük egymást.

2015. jún. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Mert mindig őszinte!!

Ez a legfontosabb :)

2015. jún. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 *Nekomimi* ***** válasza:
Mert annyira hülye mint én. Ennél többet szerintem felesleges is írni. :D
2015. jún. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Mert mindig szàmíthatok rá,átsegített a nehéz idôszakokon,elfogad
2015. szept. 19. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Hát furcsa mert az egyik legjobb barátnőm 25évvel idősebb nálam, de semmivel se másabb vele a kapcsolatom mint egy velem egy korúval, sőtt még jobb is vele! Azt szeretem benne, hogy amikor teljesen ki vagyok borulva és a padlón vagyok akkor is simán össze kapar! Mindig felvidít és mindig számíthatok rá! Mindig őszinte, még akkor is, ha az a dolog amiről nyíltan beszél egy picit bántó is.
2020. jún. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!