Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Jelent valamit, hogy egyik...

Jelent valamit, hogy egyik barátom se likeolta a profilképem? 16/F

Figyelt kérdés
3 embert tartok a legjobb barátomnak akik szintén ugyanúgy engem. Raktam nemrég föl egy új profilképet, de egyikőjük sem likeolta. Az egyiknek, aki csinálta, tettem utalást is rá hogy likeolhatná, de még így se. Tisztában vagyok vele, hogy a like nem ér semmit a való életben és nem ez határozza meg az embereket, de akkor is sz rul esik.
2015. jún. 15. 06:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez annyit jelent, hogy nem vagy népszerű egyáltalán.


Én is le szoktam szarni a lájkokat, de hasonlóan érzem általában magam, mint te. Ezért már inkább meg sem osztok semmit.

2015. jún. 15. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A korosztályod értelmi színvonala valami bántóan szar És amúgy meg nem, nem vagy népszerű semmennyire, elég evidens.
2015. jún. 15. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
42%
Elkeserítő, hogy idáig süllyedtek már a gyerekek, hogy ezt az értékrendet képviselik...
2015. jún. 15. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
3 éve, mikor még én is váltogattam havonta a profilképemet, nekem sem lájkoltál pont a közeli ismerőseim/haverjaim. Igen, azt jelenti, hogy nem vagy népszerű, de a népszerűség nem egyenlő azzal, hogy jó ember vagy, nem kell elkenődni. Én manapság, ha meg is változtatom, úgy csinálom, hogy berakom olyanba, hogy csak én láthatom, így nincs like se hozzászólás, csak a kép.. Nem azért rakom ki, hogy baromkodjanak hozzászólásokban vagy lájkolgassa bárki is.
2015. jún. 15. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Vagy azt, hogy nem tetszik nekik a kép. Vagy azt, hogy nagy ívben sz.rnak a lájkokra.

Vagy berágtak rád valamiért. Kérdezz rá, de ne a lájkot hozd fel példának :D

2015. jún. 15. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Semmit! :D Ne a like-okba mérd magadat! :D Amúgy nyári szünet van, lehet elmentek szabadságra a like-oló tinédzser ismerőseid! :D
2015. jún. 15. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Felhívnám a figyelmedet arra, hogy NYÁR VAN! Valószínű nem a fészbúk előtt tespednek a barátaid, hanem kint vannak a szabadban, strandolnak, vagy mit tudom én. Komolyan az mutatja meg mennyire vagy népszerű, hogy hányan lájkolják a képedet? És a lájkok hiánya ennyire megvisel?

Te jó ég, örülök neki, hogy mikor én 16 voltam (14 éve), még nem a facen éltük a mindennapjainkat...

2015. jún. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!