Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lehet e úgy ismerkedni 20 év...

Lehet e úgy ismerkedni 20 év körüli nőkkel, hogy nem párkapcsolati célból, tehát barátkozni?

Figyelt kérdés

elég félénk vagyok, de nem is párkapcsolati célból érdekelne ez jelenleg, csak szeretnék új embereket megismerni

nem igazán tudom hogy ezt hogy kéne, és hogy hol

és az is gond lehet hogy elég figyelmes vagyok azzal a pár barátommal is aki van, szóval félreérthető lehet a szándékom


2015. jún. 15. 11:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha csak baráti célból, mért úgy írod ki a kérdést hogy 20 év körüli nőkkel? Pasik és nők között nem létezik egy idő után barátság. Ha barátkozni akarsz a barátaid barátnőivel haverkodj, de ne túl közvetlenül.
2015. jún. 15. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

jogos a feltevés

a 20 év körüli azért mert szeretném hogy egy korosztály legyünk kb, nőkkel pedig azért, mert lehet hogy valamelyikőjükben megtalálom álmaim nőjét :D de mint mondtam jelenleg nem ez a cél, de könnyebben tudok barátkozni velük

2015. jún. 15. 12:05
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem van lány barátom és soha egyszer sem fordult meg fejemben, hogy ennél több legyen. Én mostanában interneten szoktam ismerkedni, mert leköt a munka és nem nagyon jut időm elmenni valahova, pláne nem egy kis városba. Párkapcsolatot keresek, de a barátkozásra is nyitott vagyok természetesen, ahogy jön. 21F
2015. jún. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet. Mármint én nem látom akadályát. Persze ez egyénenként változó lehet. Hiszen van ez a nagy dilemma, hogy lehet-e barátság különböző nemű között...
2015. jún. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szia! :) ha gondolod én szívesen beszélgetek veled ha tényleg csak barátkozni szeretnél mert párt nem keresek :)
2015. jún. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!