Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek? (FONTOS)

Mit tegyek? (FONTOS)

Figyelt kérdés

Van egy lány aki szerintem megutált de nem tudom miért.Egy éve letiltott facebook-on. És most úgy néz ki ,hogy egy iskolába fogunk kerülni megint (mert azelőtt osztály társak voltunk és nagyon bírta a fejem) de nagyon félek ,hogy akkor se békél meg:( Az anyukája is úgy néz rám mint akit megtudna folytani egy kanál vízben. És el ne felejtsem ,hogy szerintem tele beszélték a fejét és azért tölrölt face-ről.

Mások nagyon kedvelnek mindig mondják ,hogy aranyos és vicces vagyok. Nem szeretem a konfliktusokat és szörnyen lelkiismeretes vagyok. Nem akarom ,hogy arról szóljon az elkövetkezendő évek ,hogy utál engem és ez miatt az új osztály társaim is fognak:( Nem akarok egész nyáron ezen agyalni ,hogy majd lesz valami.

Szerintetek?

Normális válaszokat kérnék, előre is köszönöm!:)


2015. jún. 17. 13:02
 1/7 A kérdező kommentje:
15/L ezt elfelejtettem odaírni!
2015. jún. 17. 13:04
 2/7 anonim válasza:
100%

Nem biztos, hogy utál. Lehet, hogy csak törölte a facet és te erre azt hitted, hogy tiltott.

Esetleg meg van a száma? Mert akkor felhívhatnád, hogy megbeszéljétek.

2015. jún. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is az lenne a legjobb, ha valahol találkoznátok beszélni, mert különben ezen őrlődnél egész nyáron, az meg kinek lenne jó? Főleg, ha nem is utál, csak te értelmezed félre, és akkor felesleges a hónapos aggódás. Ez az új osztály jó ürügy lenne egy találkozásra például.
2015. jún. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem törölte a Facebook-ját. Barátnőm rátud keresni (bár neki nem ismerőse). Nincs meg a száma:(
2015. jún. 17. 13:28
 5/7 anonim válasza:

Lehet tetszettél a srácnak aki bejött neki, ki tudja, ha nem tettél szándékosan rosszat neki, akkor nem a te hibád ha nem bír.


Nem fog mindenki mindig kedvelni! De ez nem is baj, ha nagyon szeretnéd, hogy jóban legyetek gólyatáborban vagy ismerkedés közben kérdezz rá, hogy csináltál-e valamit amivel megbántottad és hogy te szeretnél vele jóban lenni.


Az a tapasztalatom, hogyha őszintén kimondjuk az érzéseinket egy csomó problémát elkerülünk...


Remélem minden oké lesz!

2015. jún. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nem hinném ,hogy bármi rosszat tettem/mondtam volna.

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!:)Már nem is látom olyan vészesnek a helyzetet!:"D

2015. jún. 17. 16:52
 7/7 anonim válasza:
Helyes! Remélem jó lesz az új osztályod!
2015. jún. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!