Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Itt a vége fuss el véle?

Tomboyidiot:P kérdése:

Itt a vége fuss el véle?

Figyelt kérdés
Hú. Nagyon ki vagyok akadva. Egy éve (szeptember 13-án) elment a legjobb barátom (evelin) én is lány vagyok. :D maradt két lány "barátom,,... nem tudom igazából mostmár hogy minek nevezzem őket.... a lényeg a lényeg, hárman maradtunk. Három lány. (Engem azért mert fiús vagyok máig csúfolnak)..... a barátaimnak hittem őket. Ma történt hogy tábor lenne augusztusban de kevés volt a jelentkező. Maradt pár hangyalábnyi hely, és felhívták az egyik leányzót.. -.-" (most leírom mi is történt szószerint. -kevesen vagyunk, xxy nem jön el? Erre a "barátnőm,, -hát nem jöhetne xxyy is? (Ma tudtam meg hogy mindketten mennek a táborba. Ha azt mondta volna: -jó. Megyek. De csak akkor ha velem jön mindkét haverom. (Azaz mi..) na ezt nem lehetett volna kinyögni????? Meg mindig átmennek egymáshoz. Persze tagadják. Egyszerűen akit a barátaimnak hittem azok támadtak hátba... szerintetek mit tegyek? Itt a vége fuss el véle?
2015. jún. 17. 15:25
 1/3 anonim válasza:

Nem vagy hátba támadva. Csak úgytűnik ők ketten közelebb állnak egymáshoz, mint hozzád.


Nem kell dobnod őket nem tesznek neked semmi rosszat, inkább keress egy új legjobb barátnőt és kész. Nem kell velük "szakítanod" meg ilyesmi.

2015. jún. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ja, szerintem sincs ezzel semmi gond.
2015. jún. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi:D majd megoldom egyedül...
2015. jún. 18. 20:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!