Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan tudnék fiúkkal barátkozni?

Hogyan tudnék fiúkkal barátkozni?

Figyelt kérdés
15 éves fiú vagyok, és nincs egy fiú barátom sincs... Csak lányokkal beszélgetek(egyetlen fiú akivel beszélgetek, az a bátyám :'D). Az osztályomban rajtam kívül csak egy fiú van , akivel nem tudom megtalálni a közös hangot, semmi közös nincs bennünk... Kezdek ellányosodni , amit nem szeretnék.. Általánosban volt egy pár fiú barátom, de mivel ők elkezdtek inni, cigizni , a lányokat tárgyként tekinteni (elmentünk egyszer chipset venni, és a kasszánál volt egy fiatal , kedves , szép eladónő , és ahogy mentünk ki mondták, hogy "szivesen d*gnám", és társai...), a maszturbálási szokásaikról beszélni( ami engem egy cseppet sem érdekelt ). Megutáltam őket, mármint én nem az a fajta fiú vagyok , én a rendes fiú vagyok aki szereti a macskákat, nem utálja meg b*zizza le a 1D-t meg Justint.....szóval értitek :D Mit kéne csinálnom? Hol találhatók ilyen barátokat? :D

2015. jún. 21. 15:10
 1/3 anonim válasza:
ha általánosba jársz akkor középiskolába :) hidd el,nekem sincsenek barátaim de nekem azt mondták hogy középiskolába más a helyzet és ott szövődnek az igazi barátságok :) ha meg középiskolás vagy akkor meg felsőbb évesekkel lehet jobban megtalálod a hangot,ha meg úgy érzed valamit nem csinálsz jól akkor majd később úgyis jönnek majd barátkozni a fiúk veled :) 15/L
2015. jún. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Kicsit irigykedel, inkább használd ki, hogy ennyi csaj van körülötted:D
2015. jún. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

1.: Általánosban is inakbb lányokkal barátkoztam , és most sem alakul másképp :'D vannak felsőbb eves emberkéim akikkel szoktam beszélgetni de ok is lányok... Es mar engem zavar , hogy nem tudok minden témáról beszélgetni...nemrég volt szerelmi csalódásom, azt is lánnyal tudtam megbeszélni... Szóval értitek😪😪

De viszont abban jó ez a dolog, hogy egy lánnyal szinte pillanat alatt megtalálom a hangnemet , mert a lányok "megtanították" nekem , hogy a szemöldökök nem ikertestverek , csak unokatesók(vagy mi), hova kell rakni a pirositot, mire való a korrektor, milyen a jó tus, és társai :D bár egyszer fogadtunk es ki kellett sminkelnem egy lányt , és borzasztó lett , szoval sminkes mar nem leszek :'D

Ez most egy kicsit összefüggéstelen , de remélem érthető voltam :)

2015. jún. 21. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!