Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nektek mi a fontos egy barátba...

Nektek mi a fontos egy barátban? Mitől lesz valaki jó és közeli barát szerintetek?

Figyelt kérdés

2015. jún. 28. 18:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem egy jó barát azt mondja AMI VAN, nem pedig azt, amit hallani szeretnél! Egy jó barátság itt kezdődik szerintem.
2015. jún. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Akkor is barát, ha szegény vagy és akkor is, ha gazdag, függetlenül az ő anyagi helyzetétől - és ha bármelyikőtöké is változna, akkor is melletted marad.

Nem hazudik.

Nem kezd féltékenykedni a párodra és fúrni a kapcsolatot.

Nem szereti el tőled a párodat.

2015. jún. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sajnos én nagyon nehezen adok bizalmat az embereknek, szóval iszonyatosan nehezen alakítok ki baráti kapcsolatokat, viszont azok nagyon tartósak. Számomra a barátságot legbiztosabban az idő igazolja. Van egy barátnőm, aki már lassan 9 éve ismer, és életem legnehezebb időszakában mellettem volt, amikor néha borzalmasan viselkedtem. De soha egyetlen percre sem fordított nekem hátat, mert képes volt LÁTNI engem. Látni, azt ahogy szeretem, még ha mások számára az észrevehetetlen is volt, és nem a legjobb útja a szeretet kifejezésére. Meg látta azt is, hogy igazából milyen ember vagyok. De van egy másik barátnőm is, akit rövidebb ideje ismerek. Ami nagyon fontos, az benne is megvan, a FELTÉTEL NÉLKÜLI szeretet és elfogadás. Amikor ott van a rossz és jó napjaidon egyaránt, lát esetleg részegen, szomorúan, lecsúszva, sminknélkül, kócosan, borzalmasan még sem hagy a szarban, és őszinte. A másik, amit szintén kicsit nehéz körülírni, hogy "passzoljon". Hogy olyan legyen az érdeklődési köre, a kifejezései, az apró gesztusai, mimikái, pici dolgokon múlik. Mindig ezt a kis kincset keresem az emberekben:)
2015. jún. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!