Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért van az, hogy ezeket...

Miért van az, hogy ezeket kommentelik egymásnak a lányok?

Figyelt kérdés
Ha egy lány ismerősöm kitesz egy képet magáról mondjuk facebookra, akkor egyből jönnek a kommentek, hogy "szépim", "drágaságom", "lelkem", "babám", "cukim", "gyönyörűm", "gyönyörűségem" stb. És így összegyűlik rá 40 hozzászólás, meg 200 like, azt jóvan' menci az egész.Ráadásul olyat is láttam már hogy olyan emberhez kommentelnek ilyeneket, akit egy hete még nem túl szép szavakkal illetett... Erre lennék kíváncsi, hogy ez miért jó? Szerintem a párok szokták úgy hívni egymást, hogy "drágám", meg "lelkem"...de mindegy is, ez a kérdés.

2015. júl. 4. 00:06
 1/4 anonim ***** válasza:
En azt birom, amikor olyanokat irnak egy masnak, hogy "szerelmem", "bébim". Meg: "szívemből" "lelkemből".
2015. júl. 4. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
84%
Egyrészt mert szeretné, hogy a baránője jól érezze magát, másrészt mert várja vissza lájkokat meg kommenteket arra az időre, amikor majd ő rakja ki az új képét. Egy "szépim" komment a távoli ismerősnek egyenlő egy lájkkal az én fotómon.
2015. júl. 4. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát valahogy úgy, ahogy a második leírta. Gyakorlatilag ez nekik egy hosszútávú befektetés. Mindenki elvárja viszont a hasonló hozzászólásokat a saját képéhez és ettől érzik magukat nagyon jól (igen, ilyen sekélyes sok embernek az élete).


Gyakorlatilag a személyes kis hugboxuk (~"ölelődoboz") a Facebook.

2015. júl. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egymás sztárolása, felmagasztalása, egó dédelgetés.

Egyébként általában csak egy rohadt nagy képmutatás az egész, tipikus tinip*csák szoktak ilyeneket írogatni, hogy "cukim, szépim".


Meg lehet különböztetni, mert vannak olyan lányok, akik tök normális dolgokat írnak egymás képe alá, kulturált formában, ami szerintem nem baj.

2015. júl. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!