Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Én vagyok a bunkó, hogy már...

Én vagyok a bunkó, hogy már kedvem sincs talizni vele?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akivel jó barátnők voltunk, de igazából ráeszméltem, hogy engem végig csak kihasznált. Akkor kezdett el keresni mindig, ha valamire szüksége volt, valamiben segíteni kellett neki. Régebben hagytam magam, mostanában viszont kezdem leépíteni, de emiatt meg rosszul érzem magam kicsit. Ha találkozunk is nagyjából magáról beszél, nem is érdekli, hogy pl mi a helyzet velem, van-e fiúm.. Én meg már meguntam, meg elég gyerekesen viselkedik (pl 19 évesen ordítozik az utcán, úgy viselkedik, mint egy 10 éves gyerek).

Lesz egy esemény, ahová már elígérkeztem egyik barátnőmnek, akit tényleg én is érdeklem és nem használ ki. Viszont, ha hív ez a lány (aki kihasznál), és azt mondom, hogy nem megyek, aztán mégis összefutok vele ott, abból levágja, hogy már nincs kedvem talizni se vele. Hogy kellene szembesíteni azzal, hogy meguntam már, hogy mindig kihasznál és levegőnek néz?


2015. júl. 4. 09:54
 1/3 anonim válasza:
Mindennap azt elem at amit te leírtál ide , egy gyerekkel suliba .... De én pl ugy oldanam meg a dolgot hogy szükségem van kis egyedüllétre es ha az eseményen / ünnepségen meglát akkor te egyedul állj... Ne beszélgess senkivel se... Tudom hulyeseg mert a haveroddal akartál menni de valahogy azert.. Tehat ismerem a szitut minden féle út es ajtó zárva van hogy mit csinálj azzal az éretlen gyerekes emberrel de , valahogy le kellene koptatnod magadról , irj privatba es beszélhetünk rola bővebben , gyorsabb ,
2015. júl. 4. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nem te vagy,a bunkó , ertheto teljesen ha nem akarsz gyerekes eretlenekkel barátkozni..... Én az egész osztalyommal nem beszelek mert gyerekesek...akkor én is bunkó vagyok?
2015. júl. 4. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Megmondod a kihasználósnak, hogy bocsi, már elígérkeztél a másik barátnődnek.
2015. júl. 4. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!