Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nudizni szeretnék, de szégyenl...

Nudizni szeretnék, de szégyenlős vagyok, mit tegyek?

Figyelt kérdés

sziasztok

szeretném kipróbálni, hogy milyen meztelenül fürdeni (strandolni), viszont borzalmas szégyenlős vagyok... Van egy nagyon jó barátom, akinek elmondtam, hogy mi egy "titkos" vágyam (meztelen fürdőzés). Lesz most hétvégén egy ilyen haveri összeröffenés egy tó parton, ami egész hajnalig tart.. Felvetette többiek előtt, hogy éjjel meztelenül fürödjünk, és mindenki benne van kivétel nélkül.. ciki lenne, ha én meg ott állnék ruhába.. mit tegyek?!

29F



2015. júl. 9. 22:41
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
53%

Először azt hittem hogy egy 14 éves kislány kérdez..De mikor megláttam hogy 29F..

Sosem értettem hogy egy fiúnak mi szégyellni valója van a testén:)

A lányoknál ezerszer több a kritikus pont.

Ha ők bemerik vállalni,te miért ne tennéd?Mindenki emberből van és senki sem tökéletes.

A lányoknál is van dilemma,jóval több mint neked lehet.

Ha meg sötétben fürdőztök pláne semmi okod aggódni.

2015. júl. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
65%
Nem ertem titkos vagyad de szegyenlos vagy!pont ez miatt nem fogsz feloldodni zavarban leszel! Nem muszaly elmened gondolom nem is kenszeritenek,epp ezert ami.neked kelemetlen.azt.ne. erotesd magadra mert csak nekes lesz ciki
2015. júl. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem vállald be. Ha vágysz rá, akkor itt az alkalom arra, hogy beteljesítsd az álmod és még a gátlásaid is (szó szerint) levetkőzd :)
2015. júl. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
szeretném leküzdeni szégyenlősségem
2015. júl. 9. 22:51
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem kezdenek el a többiek cikizni, le tudod küzdeni, de ha méricskélés kezdődik, ha kinevetnek, mert "kicsi" (tudod, mire gondolok), akkor még szégyellősebb leszel.
2015. júl. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha szeretnéd leküzdeni a szégyenlősséged, akkor szerintem egy haverokkal, barátokkal eltöltött éjjeli meztelen fürdőzés jó kezdés lehet. Ki előtt tudnál a legkönnyebben feloldódni, ha nem előttük? Gondolj bele.
2015. júl. 9. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne hagyd ki !!!

Nincs mit szégyelned, mindenkinek kivétel nélkül ugyan az van ami neked :D Hajrá, vetkőzd le a gátlásaid (szó szerint)

Ha ráadásul még lányok is lesznek, akkor ne is gondolkozz többet rajta.

Sok sikert :)

2015. júl. 9. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
75%

Ha csak nem kicsi a cerka akkor nincs mit szégyellni.


Amúgy nem tudom, eléggé buz!san hangzik, hogy csak így haverok között :D

2015. júl. 10. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
nem kicsi azért :) átlagos..
2015. júl. 10. 06:22
 10/25 anonim ***** válasza:
76%
Nem kellene szégyenlősködnöd. Sötétben úgyse látszik a tested. A szerszám is csak derengve. Amikor befelé mentek, akkor kicsit kellemetlen lesz, de a vízben csodálatos érzés így lubickolni. Ott megnyugszik a lelked, aztán kifelé már lehet, nem is fogsz azon gondolkodni, hogy meztelen vagy. Ha téged zavar, akkor kijövet törölközőbe tekered magad, és nem flangálsz pucéran. Ráfoghatod, azért, mert fázol.
2015. júl. 10. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!