Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Fiúk! Van még itt olyan...

Fiúk! Van még itt olyan rajtam kívül aki jobban kijön és szívesebben van lány barátjával?

Figyelt kérdés
Volt egy csaj aki a legjobb barátom volt, de kiköltözött Londonba, vannak fiú barátaim de valahogy velük nem érzem olyan jól magam

2015. júl. 11. 17:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Én is jobban kijövök a lányokkal. Jobban érzem velük magam. Sokak szerint azért, mert érettebb vagyok a velem egykorú fiúknál. :) 20/F
2015. júl. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én meg a lányokkal alig jövök ki :/

19f

2015. júl. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát igen! A nőket én is jobban el tudom bájolni mint a férfiakat.
2015. júl. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
csak nekem most egy ideje már nincs barátnőm :|
2015. júl. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én világ életemben jobban szót tudtam érteni a lányokkal, és amolyan igazi, bizalmas barátságot szinte csak lánnyal tudnék elképzelni.
2015. júl. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én is jobban kijövök lanyokkal - bàr feltett szàndékom egy olyan fiut talàlni, kivel ki lehet alakitani egy bizalmasabb, mély baràtsàgot (s aki eljutott odàig, hogy emiatt nem tart melegnek -.-)


Sajnàlom, hogy elköltözött a baràtod, bàr tudod, ha igazi a kapcsolat, akkor megmarad, bàrhol is legyetek. Mondjuk ez nem igaz ràm.. két és félév külföld utàn valamennyi igaznak hitt baràtsàgomat (lànnyal-fiuval egyarànt) elfujta a szél


22f

2015. júl. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én kijönni kijövök fiúval, lánnyal egyaránt. Viszont srácok általában kompetitívek, bár nem nyíltan, de zavaró a tudat is. Amúgy igen, valszeg melegnek néznének, ha mélyebb barátságot akarnék kialakítani sráccal.
2015. júl. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!