Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan tegyem fel a kérdést,...

Hogyan tegyem fel a kérdést, hogy ne legyen félreérthető?

Figyelt kérdés

Elköltöztem egy másik városba a középiskola végett , és nincsenek ismerőseim .A Facebookon létre lett hozva egy csoport amibe a leendőbeli osztálytársaim vannak benne ... (Néhányat már ismerek közöttük , mert velük jártam általánosba)Nos arról lenne szó , hogy arra gondoltam , hogy felteszek egy olyan kérdést hogy : Kinek van kedve eljönni velem sétálni a városba ismerkedés céljából ... Az van , hogy félek , hogy ez egy kicsit furán hangzik mert vannak a csoportban fiúk megy lányok is .. és attól félek , hogy a lányok azt gondolják , hogy szerelmeskedni szeretnék , a fiúk meg azt hogy meleg vagyok ...

Hogyan tehetném fel a kérdést ? Kérlek segítsetek !



2015. júl. 16. 20:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Inkább szervezz egy pizzázást.
2015. júl. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Elso jol mondja, legyen temaja az osszejovetelnek.Ne az, hogy setalni hanem fagyi, pizza, mozi, ilyenek!
2015. júl. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Én hívjam meg ? Vagy közöljem velük (vele), hogy mindenki a saját részét fizeti
2015. júl. 16. 20:22
 4/15 anonim ***** válasza:
Tőlem akár fizetheted is nekik...:D
2015. júl. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Ezen kívül még valami ötlet ? Az van,hogy azért nincs kedvem 15 gyereknek fizetni kaját
2015. júl. 16. 20:35
 6/15 anonim ***** válasza:
Úgy érzem nem te leszel az osztály esze...
2015. júl. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Miért ?
2015. júl. 16. 20:37
 8/15 anonim ***** válasza:
Neked ugye nincs sok barátod? Inkább ne produkáld magad. Majd szeptemberben szépen összeismerkedtek.
2015. júl. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Barátom az van elég , meg az új városomban is van , csak akarok még többet . Ráadásul szerintem jó ismerkedni
2015. júl. 16. 21:14
 10/15 anonim válasza:
én szivesen megismernélek ;) 22f
2015. júl. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!