Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért cainálja ezt? Ti is...

Miért cainálja ezt? Ti is voltatom már így?

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm akivel általános osztályba jártam de utána jött a gimnázium és középiskola és ritkábban találkoztunk azt hittem ő a legjobb barátnőm de a gomnáziumban találkoztam egy lánnyal és most már tudom hogy az ami volt nem igazi barátság volt hanem ez az ami most van az új lánnyal mert akivel általánosban voltam mindig csak akkor hívott mikor unatkozott és rögtön mennem kelet ha hívott mert különben bepukkadt vagy lehordott mindennek a hátammögött aztán persze ugyanúgy viselkedett mint eddig semmit sem mutatva a kétszínűségéből nemrég tudtam csak meg hogx mindenkinek kibeszélt és most is hívott én viszont dolgoztam és nemtudtam elmenni és megkérdeztem hogx jó e neki máskor de neki nem pedig azt mondta hogy nem fog csinálni semmit ugyhogy ahogy ismerem ráérne de mindegy és most ugy beszélt velem mint egy senki és most is csak azért hívott mert unatkozott pedig annyi barátja van de ő neki nem elég mindenkit kibeszél amugy pedig leszar csak akkor keres ha segítenem kell

2015. júl. 23. 11:12
 1/5 anonim válasza:
Nem kell segítened. Nagyon egyszerű: ha nem tartod igazi barátodnak, hanyagold.
2015. júl. 23. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%
Arany barátom az írásjelek használatát nem tanultad meg még a gimiben sem? :D
2015. júl. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha nem tartod igaz barátodnak, ne foglalkozz vele. Ilyen egyszerű .

U.I.: Egy magyar helyesírási szótárt azért nem ártana ha elővennél..

2015. júl. 23. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez csak "érdek barát" az ilyennel szoba se állj!Jobbat nem találsz?Hülye vagy,kibeszél a hátadmögött te meg még szoba álsz vele???Küld el a francba,mert 1 barát nem ilyen!
2015. júl. 23. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szoba se allj vele. Torodj a mostani osztalyoddal, keress igazi baratokat!
2015. júl. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!