Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek mit tegyek?

Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy barátom akivel a távolság miatt legtöbbször egy közösségi oldalon szoktunk beszélni. Ő Pesten lakik én meg vidéken,elég messze tőle,de nem is ez a lényeg. Régebben azt csinálta,hogy órákig elérhető volt,mégsem nézte meg az üzenetemet és nagyjából 1 hét múlva megnézte, de akkor már nem válaszolt rá, másnak pedig igen. Ez aztán szerencsére megváltozott és több ilyet nem csinált,mindig rögtön válaszolt.Viszont mostanában megint elkezdte ezt,ami engem nagyon idegesít,mert én mindig azonnal válaszolok neki amikor lehetőségem van fellépni. Viszont azt nem értem,ha zavarom akkor miért nem ráz le azzal például,hogy elmegy aludni vagy valami más indokkal,mert még az is jobb lenne. Amikor meg találkozunk akkor teljesen normálisan viselkedik és nem is érzem azt,hogy terhére lennék.Mit tegyek? Nem szeretném az csinálni amit ő,de minden más ötletre kíváncsi vagyok.Ha számít a korunk akkor Ő 17/L Én 16/L
2015. júl. 26. 13:49
 1/6 anonim válasza:
Ilyen hülyeségen idegeskedni... Kiégek az embereken.
2015. júl. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ennek az egész sztorinak van egy háttere amit nem írtam le,mert hosszú és ha tudnád a hátterét akkor egészen biztos vagyok benne,hogy te is idegeskednél ilyen kis dolgon.Azért köszönöm a válaszodat.
2015. júl. 26. 14:08
 3/6 anonim ***** válasza:
Pont a háttér miatt. Hogy fenntartsa azt a tudatot benned
2015. júl. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
És annak mi értelme lenne?
2015. júl. 26. 14:28
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor válaszol, amikor akar. Vagy azt is Te akarod neki megszabni? Ne tartsd pórázon.
2015. júl. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Zola18 ***** válasza:
Így szűnnek meg a barátságok... egyre gyakrabban fogja csinálni. Nem tudsz mit tenni, nem kényszerítheted rá semmire. Két emberen múlik ez, azzal ha folyton csak te irkálsz neki csak megalázod magad. Legyen tartásod.
2015. júl. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!