Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináljak? (bővebben lent)

Mit csináljak? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Már raktam ki ezzel kapcsolatban kérdést de azóta az egész felfordult:

A barátnőm összejött azzal a fiúval aki bejön nekem.

Írták sokan rá hogy ne foglalkozzak velük de nehéz amikor a barátnőmmel és a fiúval elmentünk moziba és csak 5 percre mentem el WC-re mire visszaértem csókolóztak. Az még súlyosítja a helyzetet hogy ahányszor arra a pillanatra gondolok vagy csak átvillámlik a fejemen elkap a hányinger és 100% hogy holt sápadtá válok. Arra a szívfájdalomról nem is beszélve. Mikor táborban voltunk az se zavarta őket hogy az orrom előtt (+még 2 ember társoságában) csókolóztak. A vagdosásról éppen kezdek leszokni... De a fiún nem tudom túl tenni magamat és ha a barátnőmnek kitálalok akkor meg szakít vele és a fiú szemében én leszek a rosszakaró hárpia.

Mit javasoltok? Mit tegyek?


2015. júl. 30. 23:01
 1/5 anonim válasza:

Felejtsd el a fiút! :)

Tudom most azt gondolod hogy ez nem ilyen egyszerű mert igaz... tényleg nem egyszerű, de egy ilyen szituációban mindképpen fogsz veszíteni, vagy a fiút vagy a barátnődet! :)

És az írásod alapján azt vontam le hogy te és a srác között nincsen kapcsolat (barátság).

Ezért még szép hogy a barátnődet válaszd... ehhez meg nem kell más mint hogy el felejtsd a fiút! :)

Vagy beszélj a barátnőddel hogy mi is a helyzet.. az őszinteség mindig fontos! :)

2015. júl. 30. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ne járj el velük hármasban.
2015. júl. 31. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kedves válaszokat!:)

Az #1 válaszoló: Igen nincs köztünk barátság sem, de ő tudja hogy bírom mert 1-2 éve rájött és eléggé durván lekoppintott. És volt egy eléggé kellemetlen beszélgetésünk (élőben) amikor elmondta hogy én nem hozzá való vagyok.. Pedig az olyan srácokat bírom mint ő! (Tulajdonságra, kinézetre értem)

De akkor ebből nen lessz semmi :(

#2: én sem tudtam hogy ő is jön moziba. Barátnőm utolsó pillanatban tudatta velem.

2015. júl. 31. 12:53
 4/5 anonim válasza:
Paprikás krumplit
2015. aug. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
#4 Köszi meglessz 😂
2015. aug. 20. 22:13

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!