Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan találhatnék barátokat?

Hogyan találhatnék barátokat?

Figyelt kérdés

Előre is leszögezném introvertáltabb típus vagyok, sosem voltam valami 'tehetséges' ebben és ha túl sok ember van körülöttem nekem az kicsit megterhelő, nem túlságosan bírom, persze az ember társas lény, szóval magányos vagyok, érthető, meg már voltak barátaim (habár kevés), így hát megtapasztaltam eléggé a dolog 'ízét' és hiányzik is. Barátok alatt igaz barátokra gondoltam, nem érdek- és egyéb felszínes kapcsolatokra, olyanokra akikben bízni lehet és hasonlók, elfogadják a másikat úgy ahogy van, gyakran keresi a másikat (szóval nem hetente egyszer beszélnek például). Szóval normális barátság, nem haveri viszony vagy ilyesmi.

Na de a lényeges az hogy, egy ilyen személynek mint én, hogyan lehetnének barátai? Hogyan találhatnék barátokat?

16/F



2015. júl. 31. 20:40
 1/1 anonim ***** válasza:
Iskolában, a környékeden, ahol laksz, ha jársz valahova, valami társaságba, akkor ott. Barátokat biztos tudsz találni, csak megfelelő embereket kell találni, ha szeretnél beszélgetek Veled.
2015. júl. 31. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!