Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi a véleményetek a Tumblr-ról?

P3tő Kriszx kérdése:

Mi a véleményetek a Tumblr-ról?

Figyelt kérdés
a körömben sokan tumbliznak és ha depibe esnek vágdosák magukat öngyilkos képeket véres vágdosós képeket néznek tumbl-on szerintem ezmár sok én nembirom elviselni hogy csak ugy néha beesnek ilyen depis izébe és vágdosák magukat ja és ha aztmondom hülyeség a tumblr akkor én egy szar vagyok nekik ez az életük ha ezeket a hülyeségeket nem nézegethetnék meglennének halva lányokról van szo akiket szeretek barátként

2015. aug. 9. 02:27
 1/4 Lelwut válasza:

Na kezdésnek szögezzük le: NEM csak ilyen tumblr-ök léteznek.

A tumblr rengeteg blogot foglal magába, a főzőcskétől a divaton át animéken, képregényeken, kiskutyákon keresztül a vagdosós, haldokló, világfájdalmat cipelő tinikig.

A tumblr nem szar, jó, néha kicsit meg tud bolondulni és sokszor összefutni rasszista, homofób kultúrálatlan kis genetikai selejtekkel, de rengeteg barátot is tudsz szerezni.

Nekem is volt egy nagyon rossz időszakom és ez még a mai napig is vissza-vissza csap a jelenlegi életemre, tudom, hogy milyen blogokra kell mennem, hogy meg tudjam állni anélkül, hogy komolyabban ártanék magamnak. A tumblr-ön rengeteg olyan blog van, ami kifejezetten azzal foglalkozik, hogy az ilyen embereknek segítséget nyújtson, ráadásul nap mint nap összefutok a dash-omon olyan posztokkal, amikben random emberek kifejezik, hogy az a személy, aki olvassa a posztot egy jó ember, érdemes élnie, szerethető és egyáltalán nem az a rossz, romlott ember, akinek képzeli magát.


Ahogy leírtad a barátaidat ez nekem inkább feltűnési viszketegségnek tűnik, olyasmi, amit ki fognak nőni, de ha véletlen mégis komolyabb lenne a probléma nem árt leülni velük beszélgetni.


Ha gondolod linkelek olyan blogokat, amik nekem nagy segítséget nyújtottak és nyújtanak a mai napig is.

2015. aug. 9. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

OFF: Kérlek, használj központozást! Az olvashatóság határát súrolja, amit írsz!


ON: Magáról az oldalról az a véleményem, hogy sok értelmét nem látom, de bizonyos körökben attól hiszik magukat "valakinek", hogy oda posztolgatnak sablonos dolgokat. Én mondjuk magának a mikroblogolásnak sem látom túl sok értelmét.


A divatdepis kistinikről meg azt tudom mondani, hogy ennek az idióta divatnak az áldozatai. Ők azok, akiknek arany életük lehetne, de ők inkább mindenen csak depiznek, mert az sokkal trendibb.

Habár mindenük megvan, azért egyfolytában sírnak, hogy milyen rossz az életük. Depiznek, meg divatból vagdossák magukat, mert nem szereti őket a pasijuk, akihez igazából semmi közük, nem is a pasijuk, de életükben egyszer már köszöntek neki, szóval onnantól ha a srác nem rohan a karjaikba, az már elég indok, hogy vagdossák magukat. Amit persze szigorúan dokumentálni kell, és lehetőleg minél több helyre elküldeni.


Félre ne értsen senki! A depresszió egy nagyon komoly betegség, amit nem lehet fél vállról venni. Aki pedig már önmagát lárosítja, az komoly kezelést igényel.

Viszont a kérdésben említett egyének egyszerűen azért csinálják ezt, mert "divat".

2015. aug. 9. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Lelwut válasza:

Jap, tökéletesen igazad van.


Egy pillanatra azt hittem, hogy nekem írod a központozást :)

2015. aug. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Lelwut igen küldhetsz olyan oldalakat létszíves és majd elküldöm nekik
2015. aug. 18. 08:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!