Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek mire gondolhatott?

Szerintetek mire gondolhatott?

Figyelt kérdés
Az egyik barátom (akit nagyon kedvelek úgy...) tegnap este írt vissza facebookon. Négy napja írtam neki és ő most írt. Nagyon sok a munkája szinte alig van ideje bármire szóval érthető, hogy sokáig nem is lépett fel. Elkezdtünk beszélgetni meg kérdeztem, hogy mit csinál. Erre ő azt mondta, hogy mindjárt elmondja. Válaszoltam, hogy oké :))). Erre ő: ez privát dolog :))) majd: ülök :) te? Nos az a kérdésem, hogy szerintetek mire célzott ezzel, hogy privát dolog. Csak megakart vccelni? Vagy valami olyat csinált ami tényleg privát. Valahogy az én koszos fantáziám szexuális területre tévedt... :))) Szerintetek?
2015. aug. 11. 14:23
 1/3 anonim ***** válasza:

nem biztos, hogy szexuális dolog, lehet szimplán a wc-n ült és nyomkodta a telefonját :)


22F

2015. aug. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Csak viccelt. Mint amikor kajálsz és valaki oda áll melléd, hogy mit csinálsz? Te meg úgy nézel rá mint egy hülyére és lassan tagoltan elmondod neki, hogy eszel.
2015. aug. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a véleményeteket :)
2015. aug. 11. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!