Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek? A legjobb barátomr...

Mit tegyek? A legjobb barátomról van szó. Legalábbis eddig a legjobb barátom volt. (lent bőv)

Figyelt kérdés
Az egész tavaly szeptemberben kezdődött, mikor elkezdtünk beszélni egy fiú osztálytársammal, akivel eddig alig váltottunk pár szót. Aztán egyre többet beszétünk suliban, viberen, facebookon. Nem egyszeri eset volt, hogy hajnal 3-ig irogattunk. Mindent elmondtunk egymásnak, hülyültünk meg stb. Ez így ment július közepéig. (egyébként szerelmes vagyok a srácba, imádom és ezt Ő is tudja, de van barátnője és nem akarom őket szétválasztani) Eddig legjobb barátok és legfőbb bizalmasai voltunk egymásnak és tényleg Soha nem veszekedtünk.De aztán júliusban minden kapcsolat megszakadt, letiltott FB-n, nem tudom mi történhetett. Megvan a telefonszáma, de felhívni se merem, mert félek hogy nem veszi fel... Mit tegyek? Nem bírom nélküle! 😢 14/L

2015. aug. 16. 22:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a barátnője miatt van. Nem tetszett neki, hogy veled beszélget és féltékeny lett. Így nem volt más választás, csak az, hogy megszakítja veled a kapcsolatot.
2015. aug. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Szerintem hívd fel és próbáld meg inkább vele megbeszélni hogy mi a baj, esetleg megbántottad-e valamivel. Érted mire gondolok :)

15/F

2015. aug. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2015. aug. 16. 22:36
 4/5 anonim ***** válasza:
Az szitu amit az első írt. Csak én még azt hozzátenném, hogy ha az én barátnőm arra kérne, hogy szakítsam meg akár csak azzal a lány barátommal a kapcsolatot, akivel kb. csak köszönünk egymásnak, akkor szakítanék vele a francba, ha ennyire nem bízik meg bennem.
2015. aug. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen, a lány eléggé féltékeny típus, pedig elég sokszor nézeget más fiúkat, meg random pasikkal irogat..
2015. aug. 16. 22:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!