Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Csak nekem tűnt fel, hogy a...

Csak nekem tűnt fel, hogy a "menő tucat csajok" érdek szövetségeket (barátságokat) hoznak létre egymás között, hogy társadalmilag egy felsőbb "kasztot" alakítsanak ki?

Figyelt kérdés

Mármint csak azzal haverkodnak, akiknek legalább 500 szerencsétlen like-olta a profilját, és 100-an posztoltak az oldalára közös csücsörítős képet szülinapja alkalmából, akikre percenként 10 pasi röppen rá, és aki úgy iszik, cigizik, káromkodik, mint valami proli a kurta kocsmában, de velük szinte betegesen igyekeznek jóban lenni nehogy kívül rekedjenek a "társadalmi osztályon"...

Bocsi az esetlegesen rossz kategóriáért, csak egyszreűen nem tudtam, hova írjam...



2015. aug. 26. 15:58
 1/6 anonim válasza:
100%
A r1b@ncok összetartanak :D
2015. aug. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ez nem új dolog, mindenki a hasonszőrűekkel barátkozik
2015. aug. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az a megfogalmazás!:D

Feldobtad a napom:D

2015. aug. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az a legszánalmasabb, amikor egy nem túl népszerű, egyszerű kiscsaj próbál menő lenni, ezért beáll a tucatdivatot követni, és egyfolytában nyal a menő csajoknak, akik valójában emberszámba se veszik. De mivel menő próbál lenni, és nem akar akárkivel mutatkozni a külvilág előtt, eltaszítja magától a normális, rendes embereket, akik jót akarnak neki, és a végén egyedül marad, senkire se számíthat, hiába van több, mint félezer ismerőse facebookon.

Persze ahhoz túl buta, hogy belássa, rosszul döntött, inkább nyaldos oda, ahova éppen tud a környezetében, a jobb élet reményében.

2015. szept. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
35%
Nem értem miért kell általánosítani. Én is "népszerű" vagyok. De nem cigizek, iszok, nem vagyok pic$@, nem öltözöm ribisen és jó tanuló vagyok. Egyszerűen azért vagyok népszerű ( főleg a fiuk körében) mert szép vagyok, és el lehet velem lenni, de azért mindenki utál, főleg lányok. Aki meg nem utál az meg barátkozni akar velem. Attól, hogy valaki népszerű attól még nem rossz ember... Vagy máshogy fogalmazok. Nem attól lesz valaki népszerű, mert vedel, cigizik vagy gazdag. De gondolom akik ilyen kérdést írnak ki azok valószínűleg nem "menők". Gondolom, ha az ilyenek "menők" lennének semmi bajuk nem lenne ezzel a réteggel. Ilyen az élet. El kell fogadni milyennek születik az ember. Amúgy nincsenek "menők". Olyan emberek vannak akiket mindenki ún. Csodál és olyan akar lenni mint ők. Ezért lettek ők "menők". Ezek a szép emberek főként. És vannak akik maguknak sem merik bevallani, hogy ilyenek akarnak lenni ezért utálkoznak. Persze ez az egész "menő-lét" dolog felnőtt fejjel majd elég nagy hülyeség lesz.
2015. szept. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az előttem szóló kiscsaj elég beképzelt lehet, aztán hogy mennyire "szép" azt nem tudjuk.

Mondhat akármit.


Valóban, igazad van, kedves kérdező, ez már a mai harmincasoknál is így volt, sajnos van olyan, hogy valakivel azért akarnak sokan barátkozni, mert van valamije, ami a többieknek nincs.


A tucatlányok csordában erősebbnek hiszik magukat, ezek szokták középszerű elhízott feleségként prezentálni magukat az osztálytalálkozókon, ahol a különcből időközben eszénél és értékeinél fogva menő lett, ők pedig hiába házasodtak először, másuk sincs.


Inkább menj az alter arcok közé, sokkal jobbfejek, mint az ilyen mainstream álságoskodók.

2015. nov. 17. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!