Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek nem fura, hogy...

Szerintetek nem fura, hogy egyik barátnőmmel albiba megyünk és egy ágyban fogunk aludni? (többi lent)

Figyelt kérdés

Szóval önállósodni szeretnék szülőktől külön költözni.Mindketten dolgozunk rendesen.Ismerősök által jó árban tudunk egy kis albérlethez jutni ami egy szoba,konyha,fürdőből áll. Nos úgy gondoltuk ez tök jó. Viszont mivel kicsi a lakás egy francia ágy van.Ketten aludnánk rajta.


Nem tudom pl anyuméknak ez nem e jönne le túl leszbisen :D


Ugye rendesen mikor barátnők költöznek össze azért külön szoba külön ágy van.


Anyuméknak még nem mondtam,hogy költözök,de csak szeptemberben vmikor esedékes,de még nem teljesen 100% a költözés csak 90 így ezért sem mondtam el.De mivel mondtam,hogy tervben van a költőzés,nem fogja megérinteni szerintem.Na mind1.


2015. aug. 28. 10:54
 1/10 anonim ***** válasza:

amikor haveromnál voltam én aludtam mellette, mondjuk igaz nem hosszútávon, de 2-3 éjszaka igen...nem másztunk egymásra :D neki is francia ágya van...volt elég hely mindkettőnknek...

hosszú távon lehet nem egészséges a dolog...nem tudom, nálatok van e hajlam a szexuális téren való változásra...

szerencsére nálunk pár éjszakából nem lett semmi ilyesmi...


22F

2015. aug. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Volt mikor nála 1,5 hétig nem volt otthon senki és ott aludtam szintén vele, sokszor ittunk :D de nem lett semmi szexuális :D bár az is csak 1,5 hét volt. Szóval 1,5 hétnél többet nem laktam vele úgy mond.Viszont azért is gondoltunk az össze költözésre,mert nyilván inkább olyannal költözöl össze akit ismersz,megbízol benne.Mind ketten fizetnénk a dolgokat rendesen.Házi munkát mikor nála voltam akkor is megosztottuk,nem volt probléma. Szóval úgy mond mi tök eltudunk élni együtt,mentünk bulizni is.Haverokkal lógtunk stb:)


Én mondjuk alapjáraton nem szeretek más emberekkel aludni,mert csak a rossz tapasztalatom van :D De szerencsére egy francia ágyon egyik végében ő másikban én voltam,így jó volt :)

2015. aug. 28. 12:00
 3/10 anonim ***** válasza:

viszont most jutott eszembe valami az egy hetes leírásodból...


az oké, hogy együtt alszotok, de mi van ha pasit akar valamelyikőtök hazavinni? akkor a másik hol alszik?


nincs más albérlet lehetőség?

2015. aug. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Ezt megbeszéltük,ha vmelyikünk be pasizik akkor az megy a pasihoz aludni. Mivel nem rég lett vége a kapcsolatának,ő egy hamar nem akar pasit:D Én más eset vagyok..De nekem sem lesz egy hamar szerintem.


De ha bármelyikünknek lenne,az megy a pasihoz aludni ennyi.

2015. aug. 28. 12:19
 5/10 A kérdező kommentje:
Nincs más lehetőség. Az már túl sokba kerülne,azt már nem tudnánk fizetni.
2015. aug. 28. 12:20
 6/10 A kérdező kommentje:
Ha lenne más lehetőségünk akkor nem is kérdeztem volna :)
2015. aug. 28. 12:21
 7/10 anonim ***** válasza:
am addig amíg kettőtöknek nincs gondja addig nem gáz, de ha mások pletykálni kezdenek az rosszul sülhet el...
2015. aug. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Másokat leszarok,meg igazából a baráti társaságunk tudja,hogy jó barátnők vagyunk:) Szóval ők nem hiszem,hogy pletykálnának.


Igazából csak anyumtól parázok,nekem ez nagy hibám,hogy nekik akarok kb megfelelni meg hogy ők mit szólnak :/

2015. aug. 28. 13:01
 9/10 A kérdező kommentje:
Anyámék mindig túl reagálnak mindent,nagyon féltenek,persze érthető.De egyszer el kell itthonról költöznöm. Nekem is fájó vmilyen szinten,mert hát itt van egy megszokott életritmusom,meg max annyival kell beszállnom a költségekbe,hogy veszek sampont,tusfürdőt,öblítő,mosópor,kávé szóval ilyen alap dolgokat.Most azzal fog kiegészülni,hogy rezsi,bérleti díj fele,meg a kaja stb. Nyilván kevesebb pénzem is marad.
2015. aug. 28. 14:11
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem, nem fura :D
2015. aug. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!